Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Oftalmologija Raztrgana mreznica

Raztrgana mreznica

Sem imela tezave z bliskanjem..lise pred ocmi.takoj sem odsla na urgenco ugotovili so raztrgano mreznico in veliko krvi.delno so jo zapecatili..ostali ni slo zaradi krvi.naredili so tudi ultrazvok in napisali da ne gre za odstop.cez dva dni sem sla ponovno in so mi naredili se nekaj pecativ..vseh ne ker je se prisotna kri.cez en teden mam kontrolo in se eno pecatenje.
Moti me ko po drugem pecetenju na to oko skoraj nic ne vidim vse mi plava..pred drugim pecatenjem sem ze na tv kaj prebrala.
Je to zato ker je bilo pecatenje danes in se še ni umirilo ali se je spet kaj poslabsal.pred pecatenjem so naredili pregled in je vse ok.ne znam presoditi kdaj naj se pod urgentvo vrnem.?zdaj imam vse megleno in vse plava tako da crke vidim le ce dolgo drzim.kdaj je urgentno da se vrnem.
Hvala vam..prestrasena

Spoštovani, zdravljenje seveda še ni končano, morda bo potrebna celo operacija. Seveda bo o tem odločil vaš očesni zdravnik, k kateremu morate pod nujno ponovno na kontrolo. Opisali ste sedanje stanje, ki ni dobro. Ponovno na kontro!.
lep pozdrav , dr Gorazd Kolar

*******************************************

New Report

Close