Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Oftalmologija Ponoči ne vidim na desno oko

Ponoči ne vidim na desno oko

Spoštovani!
En mesec nazaj sem bila pri okulistu in dobila nova očala.sem kratko vidna,na levo 6,na desno2.5.levo oko je bilo vedno bolj problematično,slaba steklovina in pojav sonca.z desnim vse do sedaj nisem imela težav.pred par dnevi,sem šla v posteljo vrata sem pustila malo pripeta,da se vidi svetloba s ceste.uležem se po strani in prekrijem levo oko z blazino,gledala sem samo z desnim in sem opazila da vidi svetlobo samo ko.pogledamo gor ali dol ,ko gledam naravnost je ne vidim,z levim očesom je svetloba vidna z vseh pogledov.malo me je prestrašilo,saj je to oko do sedaj bilo bp,razen dioptrije.kaj porečete?hvala za odgovor.

Po vašem opisu se je nekaj zgodilo v rumeni pegi ( center vida očesa) desnega očesa ( krvavitev, degenerativne spremembe., Na vsak način morate pod nujno ( nujnost 1 ) k okulistu. Najbolje k istemu kot pred 1 mesecem, ki pozna stanje vaših oči ali pa direktno na Očesno kliniko v dežurno službo. Po pregledu očesnega ozadja se bo ugotovil vzrok spremembe vida desnega očesa in pristopilo k zdravljenju.
LP dr Gorazd Kolar

*******************************************

New Report

Close