Forum: Arhiv - prosti čas

Spoštovani, ta forum je zaprt za pisanje in je namenjen samo branju tematik s področja zdravstva. Tukaj lahko poiščete nasvet, v že odgovorjenih vprašanjih. V primeru, da bi želeli postaviti novo vprašanje, prosimo, da izberete področje, ki vas najbolj zanima in menite, da je najbolj primereno za vaše vprašanje.
Hvala za razumevanje.
http://med.over.net/forum5/viewforum.php?f=371

A ma kdo razpored elitne lige??

Forum je zaklenjen
Default avatar #22::krt 12 Apr 2005 08:51

A ma kdo razporet elitne lige??

Zaklenjeno Povezava Prijavi objavo
Default avatar J#99::krt 12 Apr 2005 16:15

Evotigana:

EKIPE – ELITNA LIGA
1 MISSION ASA NAKLO
2 KRANJSKA GORA
3 eX - PYRANHA
4 DINAMITI HORJUL
5 DOLENJSKE TOPLICE
6 STRELE
7 UTIK EBATT
8 SCORPIONS
9 KLUB ŠTUDENTOV KRANJ
10 TROHA PUB
11 ČRNE VRANE
12 HERVIS
13 BREZOVICA 1


Razpored tekmovanja Elitna liga:

1. termin:
23.04.2005, Bled
T.T. Š.T. Ekipa 1 Ekipa 2 Ura
1T 1 MISSION ASA KLUB ŠTUDENTOV KRANJ 10.00
2T 2 HERVIS ČRNE VRANE 11.10
3T 3 SCORPIONS eX - PYRANHA 12.20
4T 4 MISSION ASA ČRNE VRANE 13.30
5T 5 SCORPIONS KLUB ŠTUDENTOV KRANJ 14.40
6T 6 HERVIS eX - PYRANHA 15.50
7T 7 ČRNE VRANE KLUB ŠTUDENTOV KRANJ 17.00
8T 18.10


24.4.2005, Bled
T.T. Š.T. Ekipa 1 Ekipa 2 Ura
1T 8 KRANJSKA GORA TROHA PUB 10.00
2T 9 BREZOVICA 1 UTIK EBATT 11.10
3T 10 STRELE DOLENJSKE TOPLICE 12.20
4T 11 KRANJSKA GORA DINAMITI HORJUL 13.30
5T 12 BREZOVICA 1 TROHA PUB 14.40
6T 13 STRELE UTIK EBATT 15.50
7T 14 DINAMITI HORJUL DOLENJSKE TOPLICE 17.00
8T 15 STRELE BREZOVICA 1 18.10









2. termin
07.05.2005, Zalog
T.T. Š.T. Ekipa 1 Ekipa 2 Ura
1T 16 ČRNE VRANE TROHA PUB 10.00
2T 17 HERVIS KLUB ŠTUDENTOV KRANJ 11.10
3T 18 STRELE eX - PYRNHA 12.20
4T 19 KRANJSKA GORA ČRNE VRANE 13.30
5T 20 TROHA PUB KLUB ŠTUDENTOV KRANJ 14.40
6T 21 UTIK EBATT DOLENJSKE TOPLICE 15.50
7T 22 STRELE TROHA PUB 17.00
8T 23 BREZOVICA 1 ČRNE VRANE 18.10

08.05.2005, Zalog
T.T. Š.T. Ekipa 1 Ekipa 2 Ura
1T 24 HERVIS UTIK EBATT 10.00
2T 25 MISSION ASA eX - PYRNHA 11.10
3T 26 DINAMITI HORJUL HERVIS 12.20
4T 27 KRANJSKA GORA UTIK EBATT 13.30
5T 28 DINAMITI HORJUL eX - PYRNHA 14.40
6T 29 KRANJSKA GORA SCORPIONS 15.50
7T 30 BREZOVICA 1 MISSION ASA 17.00
8T 31 STRELE SCORPIONS 18.10

3. termin
14.05.2005, KUBU-Vodice
T.T. Š.T. Ekipa 1 Ekipa 2 Ura
1T 32 HERVIS DOLENJSKE TOPLICE 10.00
2T 33 KRANJSKA GORA BREZOVICA 1 11.10
3T 34 HERVIS TROHA PUB 12.20
4T 35 BREZOVICA 1 eX - PYRNHA 13.30
5T 36 KRANJSKA GORA DOLENJSKE TOPLICE 14.40
6T 37 eX - PYRNHA TROHA PUB 15.50
7T 38 BREZOVICA 1 DOLENJSKE TOPLICE 17.00
8T 39 KRANJSKA GORA eX - PYRNHA 18.10

15.05.2005, KUBU-Vodice
T.T. Š.T. Ekipa 1 Ekipa 2 Ura
1T 40 MISSION ASA SCORPIONS 10.00
2T 41 DINAMITI HORJUL KLUB ŠTUDENTOV KRANJ 11.10
3T 42 UTIK EBATT ČRNE VRANE 12.20
4T 43 STRELE MISSION ASA 13.30
5T 44 DINAMITI HORJUL SCORPIONS 14.40
6T 45 UTIK EBATT MISSION ASA 15.50
7T 46 STRELE KLUB ŠTUDENTOV KRANJ 17.00
8T 47 DINAMITI HORJUL UTIK EBATT 18.10





4. termin
28.05.2005, Dolenjske Toplice
T.T. Š.T. Ekipa 1 Ekipa 2 Ura
1T 48 DOLENJSKE TOPLICE SCORPIONS 10.00
2T 49 UTIK EBATT TROHA PUB 11.10
3T 50 ČRNE VRANE eX - PYRNHA 12.20
4T 51 DOLENJSKE TOPLICE KLUB ŠTUDENTOV KRANJ 13.30
5T 52 ČRNE VRANE SCORPIONS 14.40
6T 53 UTIK EBATT KLUB ŠTUDENTOV KRANJ 15.50
7T 54 SCORPIONS TROHA PUB 17.00
8T 55 DOLENJSKE TOPLICE eX - PYRNHA 18.10

29.05.2005, Dolenjske Toplice
T.T. Š.T. Ekipa 1 Ekipa 2 Ura
1T 56 STRELE HERVIS 10.00
2T 57 DINAMITI HORJUL BREZOVICA 1 11.10
3T 58 KRANJSKA GORA MISSION ASA 12.20
4T 59 BREZOVICA 1 HERVIS 13.30
5T 60 DINAMITI HORJUL MISSION ASA 14.40
6T 61 KRANJSKA GORA STRELE 15.50
7T 62 HERVIS MISSION ASA 17.00
8T 63 18.10

5. termin
11.06.2005, Bled
T.T. Š.T. Ekipa 1 Ekipa 2 Ura
1T 64 KRANJSKA GORA KLUB ŠTUDENTOV KRANJ 10.00
2T 65 UTIK EBATT SCORPIONS 11.10
3T 66 eX - PYRNHA KLUB ŠTUDENTOV KRANJ 12.20
4T 67 BREZOVICA 1 SCORPIONS 13.30
5T 68 KRANJSKA GORA HERVIS 14.40
6T 69 UTIK EBATT eX - PYRNHA 15.50
7T 70 BREZOVICA 1 KLUB ŠTUDENTOV KRANJ 17.00
8T 71 HERVIS SCORPIONS 18.10

12.06.2005, Bled
T.T. Š.T. Ekipa 1 Ekipa 2 Ura
1T 72 DINAMITI HORJUL TROHA PUB 10.00
2T 73 ČRNE VRANE DOLENJSKE TOPLICE 11.10
3T 74 MISSION ASA TROHA PUB 12.20
4T 75 DINAMITI HORJUL ČRNE VRANE 13.30
5T 76 MISSION ASA DOLENJSKE TOPLICE 14.40
6T 77 STRELE DINAMITI HORJUL 15.50
7T 78 DOLENJSKE TOPLICE TROHA PUB 17.00
8T 79 STRELE ČRNE VRANE 18.10




Program tekmovanja FINALNEGA TURNIRJA Elitne lige v SOBOTO 25. JUNIJA in NEDELJO 26. JUNIJA na JESENICAH:

Na finalnem turnirju igra prvih osem uvrščenih ekip v ligaškem tekmovanju.

Četrt finale:

T.T. S.T. Ekipa 1 Ekipa 2 zmagovalec Ura
1T 92 1 8 A 09.00
2T 93 4 5 B 10.20
3T 94 3 6 C 11.40
4T 95 2 7 D 12.50

Pol finale:

T.T. S.T. Ekipa 1 Ekipa 2 zmagovalec Ura
7T 96 A B E 17.00
8T 97 C D F 18.30

Finale:

T.T. S.T. Ekipa 1 Ekipa 2 Ura
10T 98 E F 21.00


Tretje mesto doseže ekipa, ki je izgubila z zmagovalno ekipo.





Zadnje dve uvrščeni ekipi se uvrstita v kvalifikacije za obstanek v ELITNI LIGI, ki se igrajo v PETEK 23. JUNIJA na JESENICAH in sicer:

T.T. Ekipa 1 Ekipa 2 Ura
T1 14 ekipa Elitne lige 1 ekipa Prve lige 18.00
T2 13 ekipa Elitne lige 2 ekipe Prva lige 19.30

Zaklenjeno Povezava Prijavi objavo
Stran 1 od 1
Na vrh