Forum: Arhiv - prosti čas

Spoštovani, ta forum je zaprt za pisanje in je namenjen samo branju tematik s področja zdravstva. Tukaj lahko poiščete nasvet, v že odgovorjenih vprašanjih. V primeru, da bi želeli postaviti novo vprašanje, prosimo, da izberete področje, ki vas najbolj zanima in menite, da je najbolj primereno za vaše vprašanje.
Hvala za razumevanje.
http://med.over.net/forum5/viewforum.php?f=371

Piščanci klonili šele pred finalom

Forum je zaklenjen
Default avatar Mihc24::krt 11 Apr 2005 14:42

Ekipa Piščancev iz Postojne je pripravila največje presenečenje pokalnega državnega prvenstva Slovenije z uvrstitvijo med 4 najboljše ekipe turnirja. Več na www.piscanci.com ...

Zaklenjeno Povezava Prijavi objavo
Default avatar črevo::krt 11 Apr 2005 15:30

vsa čast res morm rečt.Čestitke.Res si nism mogu mislt,da boste tok deleč pršli.Smem vprašat kakšna je bila vaša formula za uspeh :)?

Zaklenjeno Povezava Prijavi objavo
Default avatar J#99::krt 11 Apr 2005 17:13

Se vidi da z nami trenirajo že celo zimo ;)

Zaklenjeno Povezava Prijavi objavo
Default avatar vale66::krt 11 Apr 2005 18:36

formulo ti je napisal J#99 ;)...

Zaklenjeno Povezava Prijavi objavo
Default avatar Rozi.::krt 11 Apr 2005 18:58

Ekipe - Prva liga:
1 KENGO KINGS
2 PIŠČANCI POSTOJNA
3 KRANJSKI ORLI
4 BREZOVICA 2
5 BLUE STARS CORNER PUB
6 HORJUL TNT
7 GADI
8 TRIM TIM ŽIROVNICA
9 UTIK 2
10 KOČEVSKI MEDVEDI
11 SOŠKI PSI
12 YETIJI SLOVENSKE KONJICE
13 ALFA


Razpored tekmovanja Prva lige:

1. termin:
16.04.2005, Renče
T.T. S.T. Ekipa 1 Ekipa 2 Ura
1T 1 BREZOVICA 2 UTIK 2 10.00
2T 2 PIŠČANCI POSTOJNA KRANJSKI ORLI 11.10
3T 3 GADI YETIJI SLOV. KONJICE 12.20
4T 4 PIŠČANCI POSTOJNA HORJUL TNT 13.30
5T 5 BREZOVICA 2 KRANJSKI ORLI 14.40
6T 6 GADI UTIK 2 15.50
7T 7 HORJUL TNT YETIJI SLOV. KONJICE 17.00
8T 8 GADI BREZOVICA 2 18.10

17.04.2005, Renče
T.T. S.T. Ekipa 1 Ekipa 2 Ura
1T 1 BLUE STARS CORNER PUB SOŠKI PSI 10.00
2T 2 TRIM TEAM ŽIROVNICA KOČEVSKI MEDVEDI 11.10
3T 3 KENGO KINGS ALFA 12.20
4T 4 TRIM TEAM ŽIROVNICA SOŠKI PSI 13.30
5T 5 KENGO KINGS KOČEVSKI MEDVEDI 14.40
6T 6 BLUE STARS CORNER PUB ALFA 15.50
7T 7 KOČEVSKI MEDVEDI SOŠKI PSI 17.00
8T 8 18.10








2. termin:
23.04.2005, Gradiant - Ljubljana
T.T. S.T. Ekipa 1 Ekipa 2 Ura
1T 1 HORJUL TNT ALFA 10.00
2T 2 PIŠČANCI POSTOJNA BLUE STARS CORNER PUB 11.10
3T 3 HORJUL TNT KENGO KINGS 12.20
4T 4 GADI ALFA 13.30
5T 5 PIŠČANCI POSTOJNA UTIK 2 14.40
6T 6 TRIM TEAM ŽIROVNICA ALFA 15.50
7T 7 KENGO KINGS UTIK 2 17.00
8T 8 BREZOVICA 2 TRIM TEAM ŽIROVNICA 18.10

24.04.2005, Gradiant - Ljubljana
T.T. S.T. Ekipa 1 Ekipa 2 Ura
1T 1 KOČEVSKI MEDVEDI KRANJSKI ORLI 10.00
2T 2 KENGO KINGS SOŠKI PSI 11.10
3T 3 GADI BLUE STARS CORNER PUB 12.20
4T 4 PIŠČANCI POSTOJNA KOČEVSKI MEDVEDI 13.30
5T 5 KRANJSKI ORLI SOŠKI PSI 14.40
6T 6 UTIK 2 YETIJI SLOV. KONJICE 15.50
7T 7 GADI KRANJSKI ORLI 17.00
8T 8 BREZOVICA 2 KOČEVSKI MEDVEDI 18.10

3. termin:
07.05.2005, KUBU-Vodice
T.T. S.T. Ekipa 1 Ekipa 2 Ura
1T 1 TRIM TEAM ŽIROVNICA BLUE STARS CORNER PUB 10.00
2T 2 HORJUL TNT SOŠKI PSI 11.10
3T 3 UTIK 2 KOČEVSKI MEDVEDI 12.20
4T 4 GADI TRIM TEAM ŽIROVNICA 13.30
5T 5 HORJUL TNT BLUE STARS CORNER PUB 14.40
6T 6 GADI SOŠKI PSI 15.50
7T 7 HORJUL TNT UTIK 2 17.00
8T 8 UTIK 2 TRIM TEAM ŽIROVNICA 18.10

08.05.2005, KUBU-Vodice
T.T. S.T. Ekipa 1 Ekipa 2 Ura
1T 1 BREZOVICA 2 ALFA 10.00
2T 2 PIŠČANCI POSTOJNA YETIJI SLOV. KONJICE 11.10
3T 3 KENGO KINGS KRANJSKI ORLI 12.20
4T 4 PIŠČANCI POSTOJNA BREZOVICA 2 13.30
5T 5 ALFA KRANJSKI ORLI 14.40
6T 6 KENGO KINGS YETIJI SLOV. KONJICE 15.50
7T 7 PIŠČANCI POSTOJNA ALFA 17.00
8T 8 BREZOVICA 2 YETIJI SLOV. KONJICE 18.10





4. termin:
14.05.2005, Bled
T.T. S.T. Ekipa 1 Ekipa 2 Ura
1T 1 YETIJI SLOV. KONJICE BLUE STARS CORNER PUB 10.00
2T 2 UTIK 2 KRANJSKI ORLI 11.10
3T 3 KOČEVSKI MEDVEDI ALFA 12.20
4T 4 YETIJI SLOV. KONJICE SOŠKI PSI 13.30
5T 5 KOČEVSKI MEDVEDI BLUE STARS CORNER PUB 14.40
6T 6 HK UTIK 2 SOŠKI PSI 15.50
7T 7 BLUE STARS CORNER PUB KRANJSKI ORLI 17.00
8T 8 YETIJI SLOV. KONJICE ALFA 18.10

15.05.2005, Bled
T.T. S.T. Ekipa 1 Ekipa 2 Ura
1T 1 GADI KENGO KINGS 10.00
2T 2 HORJUL TNT BREZOVICA 2 11.10
3T 3 PIŠČANCI POSTOJNA TRIM TEAM ŽIROVNICA 12.20
4T 4 BREZOVICA 2 KENGO KINGS 13.30
5T 5 HORJUL TNT TRIM TEAM ŽIROVNICA 14.40
6T 6 PIŠČANCI POSTOJNA GADI 15.50
7T 7 KENGO KINGS TRIM TEAM ŽIROVNICA 17.00
8T 8 18.10

5. termin: 28.5.2005,
28.05.2005, Slovenjske Konjice
T.T. S.T. Ekipa 1 Ekipa 2 Ura
1T 1 GADI HORJUL TNT 10.00
2T 2 KOČEVSKI MEDVEDI YETIJI SLOV. KONJICE 11.10
3T 3 TRIM TEAM ŽIROVNICA KRANJSKI ORLI 12.20
4T 4 HORJUL TNT KOČEVSKI MEDVEDI 13.30
5T 5 TRIM TEAM ŽIROVNICA YETIJI SLOV. KONJICE 14.40
6T 6 HORJUL TNT KRANJSKI ORLI 15.50
7T 7 GADI KOČEVSKI MEDVEDI 17.00
8T 8 YETIJI SLOV. KONJICE KRANJSKI ORLI 18.10

29.05.2005, Slovenjske Konjice
T.T. S.T. Ekipa 1 Ekipa 2 Ura
1T 1 UTIK 2 BLUE STARS CORNER PUB 10.00
2T 2 PIŠČANCI POSTOJNA KENGO KINGS 11.10
3T 3 ALFA SOŠKI PSI 12.20
4T 4 BREZOVICA 2 BLUE STARS CORNER PUB 13.30
5T 5 PIŠČANCI POSTOJNA SOŠKI PSI 14.40
6T 6 UTIK 2 ALFA 15.50
7T 7 BREZOVICA 2 SOŠKI PSI 17.00
8T 8 KENGO KINGS BLUE STARS CORNER PUB 18.10

Zaklenjeno Povezava Prijavi objavo
Default avatar Rozi.::krt 11 Apr 2005 21:38

Dolžan sem še čestitke Piščancem za res odlično borbo proti Kranjski Gori. Všeč mi je, ko amaterji premagujejo na papirju boljše.

LP

Robi

Zaklenjeno Povezava Prijavi objavo
Default avatar starpiščanc::krt 12 Apr 2005 16:38

lepa rozi

tut ns je presenetu napredek

Zaklenjeno Povezava Prijavi objavo
Stran 1 od 1
Na vrh