Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Genetika v nosečnosti in NIPT Tezave z zanositvijo v drugo

Tezave z zanositvijo v drugo

Pozdravljeni,

S partnerjem se trudiva zanositi v drugo vendar ne gre. Imava ze enega otroka- naravno takoj zanosila.
Pri G sem bila in je vse bp, scitnica bp, krvna slika ok. Rekla je naj pocakamo 1 leto, torej se 3 mesece in naj se sprostimo in bo.
Moja skrb je, da do zanositve ne pride ker partner jemlje antidepresive. Ceprav mi je G rekla da bolj vplivajo na mamo, kot na oceta..kaj mi svetujete? Hvala
K.

Pozdravljeni,
Vajino počutje, obremenitve, in družinsko življenje je sedaj popolnoma drugačno kot takrat, ko je bil spočet vajin prvi otrok. Poleg vsega drugega pa vas skrbi še učinek zdravil.
Moj nasvet vam verjetno ne bo všeč, je pa premišljen.
Z družinico pojdite na dolg dopust, Spočijta si in uživajta kar se le da. Že doma se odločite, da na zanositev sploh ne boste pomislili. Za konec dopusta vam morda lahko kak sorodnik za par dni popazi na otroka in takrat pojdita še kam sama. Ne zato, da bi zanosili, ampak, da bi se s partnerjem imela lepo. Včasih narava to nagradi. Če ne bo bo treba ob letu nazaj k G.
Lp

Pozdravljeni,
Vajino počutje, obremenitve, in družinsko življenje je sedaj popolnoma drugačno kot takrat, ko je bil spočet vajin prvi otrok. Poleg vsega drugega pa vas skrbi še učinek zdravil.
Moj nasvet vam verjetno ne bo všeč, je pa premišljen.
Z družinico pojdite na dolg dopust, Spočijta si in uživajta kar se le da. Že doma se odločite, da na zanositev sploh ne boste pomislili. Za konec dopusta vam morda lahko kak sorodnik za par dni popazi na otroka in takrat pojdita še kam sama. Ne zato, da bi zanosili, ampak, da bi se s partnerjem imela lepo. Včasih narava to nagradi. Če ne bo bo treba ob letu nazaj k G.
Lp

New Report

Close