Najdi forum

Vprašanje

Pozdravjeni,

pred 10 dnevi sem vam postavila vprašanje glede hipoplastičnega levega srca, odgovora pa še nisem dobila. Ker vidim, da ste sicer zelo ažurni, se sprašujem, ali ste vprašanje sploh dobili. Vesela bi bila kakršnegakoli odgovora. Lahko tudi v zasebni predal. Hvala in lep pozdrav!

Da, prejela sem vaša vprašanja. Dolgujem vam še ta odgovor. Pri vas niso potrebne nobene dodatne genetske preiskave. Predvidevam, da ste bili vabljeni, takrat ko so bile dokončane vse preiskave v vaši prvi nosečnosti, na genetskem posvet. Če še niste bili, vam priporočam, da se z napotnico svojega ginekologa na posvet naročite. O vaših vprašanjih se boste lahko podrobneje pogovorili. Slutiti je, da pripisujete vse kar se je bilo z otrokovim srčkom narobe svoji blagi insuficienci zaklopk. Pa temu ni tako. Navsezadnje je prejel plod polovico vpletenih genov od drugega starša.

Lep pozdrav,

Pozdravljena. Imam vprasanje, s fantom nacrtujeva nosecnost. Ker delam v kozmetiki, me zanima sledece: pri delu uporabljamo ipl laser za odstranjevanje dlacic, pigmentacij…, med nosecnostjo se je zagotovo dela s tem bolje izogniti. Ali lahko pride pri zapletu s plodom v primeru, da delo se opravljam med nacrtovanjem, za nosecnost pa se ne bom vedela. Namrec ne zelim nadrejenih ze vnaprej obvescati o nacrtovanju in postavljati pogoje dela… ze vnaprej hvala za odgovor.

New Report

Close