Podpora pri uporabi forumov Over.Net

Odgovarjajo: Tropski pingvin

Grem lahko ven?

Default avatar

Hubcaps

Ali lahko hodim na sprehode? Zivim na vasi.
Na sprehodu ni ljudi. Pozivajo ljudi baj bodo notri... kaj zdaj kako naprej. Ali moram hoditi v sluzbo? Kako je s tem? Ce ostanem doma..ali moram koristiti dopust. Sem se zdrava.
Hvala
Sorodne vsebine:
Default avatar

GolfDvojka

brez problema lahko hodiš na sprehode....celo priporočljivo je, dokler ni to v gruči z ostalimi sosedi.....pač držiš varno razdaljo do ostalih ljudi.
Default avatar

Zartrose

Ja moje dovoljenje imaš.. če si to hotela.. hehe....
Default avatar

Ena južna

Hubcaps je napisal/a:
Ne vem zakaj ne bi smela vn. Greš, ampak ne v bližino drugih. Jst sm bla do zdej skoz uzun. Ko koga srečam pa kakšno rečemo, je 1.5m distance, nobenga rokovanja in to je to. Sploh ni tolk bad ;)
Default avatar

Nikakor

Kaj ne razumete slovensko! Ostanite doma!!! Na sprehod pa hodite iz kuhinje v sobo. Ali bo balkonu sem in tja! Pa res enkrat v življenju ne morete upoštevati prošenj, da ne zapuščate stanovanj. Zgleda, da potrebujete popolno karanteno. Da bodo policisti bedake po cestah lovili.
Default avatar

Ygjnb

Nikakor je napisal/a:
Jutri bo slo 3/4 (ali pa se vec) ljudi v sluzbo. Sam tko, btw... ;)
Default avatar

Ljudi skrbi

Ljudi skrbi nekaj gostov po lokalih, ne skrbi jih pa, da podjetja in tovarne delajo nemoteno v Sloveniji na več izmen z veliko zaposlenimi. Bravo res!
Default avatar

svinja sa

Nikakor je napisal/a:
in zakaj?? ta ostani doma ne pomeni 24 ur v hiši/stanovanju. Izogibajte se trgovin in vsega ostalega, službe, druženja s kolegi kjerkoli..In danes in včeraj sem bila z otrokoma zunaj skoraj 2 uri. Hodili smo sami, brez druženja, v naravi, par ljudi je šlo mimo nas..In zakaj bi bilo to prepovedano.?
Tudi moja starša sta bila cel dan zunaj, okrog hiše, vrt, gozd, travnik..
Default avatar

Izkoristi lep dan v naravi

Nikakor je napisal/a:
Podaj nam izjavo, kjer piše, da se ne zapušča stanovanj.
A ti veš, da boš zaprta med štiri stene enostavno zbolel/a.
Prežarči se na soncu, dovolj je skritih praznih kotičkov.
Pa matr ljudje kaj sam kafice in sopinge poznate?
Default avatar

mimi331

Nikakor je napisal/a:
Očitno ti ne razumeš slovensko. Sprehodi v naravo, v gozd so priporočljivi. Od drevesa na svežem zraku ne boš dobila korone! :))) Čim dlje stran pa od trgovskih centrov in drugod, kjer je veliko ljudi.
Default avatar

slovenski domoljup

Kolikor vem, gospod Janez Janša dovoli sprehode.
Default avatar

Robi...

svinja sa je napisal/a:
Kako pa se izogibaš službe ?
Razen, če si strokovnjak za brezposelnost. :-)
Default avatar

Za božjo voljo

Kaj čaka slovenska vlada? Zaprimo že vsa ne življenjsko nujna branžna podjetja! Tako kot je storila Avstrija.
Default avatar

hodim ven

Hubcaps je napisal/a:
Nabiram regrat, trobentice, bezgove poganjke, čemaž, lapuh, repuh,............
Če slučajno crknem za kakšnim grmom, bo veselica za lisice!
Default avatar

Bezgovi poganjki

hodim ven je napisal/a:
Kaj delaš iz njih? Imam bezeg na vrtu..

Moderatorji

Tropski pingvin
gregorg