Forum.Over.Net

Podpora pri uporabi forumov Over.Net

Odgovarjajo: Tropski pingvinDežurni hrček

Forum namenjen tehnični podpori pri uporabi forumov Med.Over.Net, predlogom za nove funkcionalnosti in izboljšave ter sporočila o napakah.
Za pisanje na tem forumu ne potrebujete prijave.

Tropski pingvin

gregorg

Dežurni hrček

polh_tine

Izvaja se skript...MON dejte poštimat to

Default avatar

gregorg

še vedno je stanje slabo je napisal/a:
lep nedeljski pozdrav,
glede delovanja foruma, še vedno je zelo slabo, nalaga (pre) dolgo, se ustavlja, zamrzne stran, je neodzivna, občasno sploh ne naloži, takrat se pojavi napis " med over net se ne odziva zaradi skripta, ki se izvaja v ozadju. "
Ko hočem na temi, ki ima več strani pogledati drugo npr, se dobesedno ustavi, ponovno isti napis, vse preskakuje, ne moreš "potegniti" naprej, ne na kurzorju, ne na drsalniku, skratka, moteče, neprijetno in traja že vsaj mesec dni, zadnjih 10 dni pa je pravo sr###!
Dajte poštimat to, veliko nas ima težave, ki so povsem enake, pa vse bolj odbijajoče postaja...

lp
Lahko pošlješ izpis ali screenshot Konzole za razvijalce? V chromu greš na glavni meni, izbereš Več orodij > Orodja za razvijalce (ali pritisneš Ctrl + Shift + i) Ko se ti zadeva odpre klikneš na zavihe Console in narediš screenshot vsebine ali pa jo preprosto copy-pastaš.
Screenshot lahko naložiš tukaj https://imgbb.com/ in prilepiš link sem v forum.
-------------------------------------------------
Gresak.net
Pesem.si
Default avatar

megaboy

https://ibb.co/MG0skpY

Imam windows 8.1 i7 proc 16GB ram windows defender.
Ostale strani mi ne delajo problemov. Je pa problem večji v IE 11, kot v chromu.

Ampak saj ni veliko za videt, spodaj piše, over net is not responding due to long running script. In desno gumb stop script. Če klikneš na stop script se dostikrat potem IE resetira in Ampak največji problem je takrat, ko ni nič za videt, stran samo zmrzne (cursor dela) lahko zmrzne za pol minute, (pomoje se nalagajo reklame), ne moreš scrolat nižje, če daš cursor na povezavo je tam pušcica, in s klikom na povezavo se ne zgodi nič. Po čakanju (lahko tudi pol minute, pa se pokaže roka, in potem povezava prime.
Default avatar

gregorg

megaboy je napisal/a:
https://ibb.co/MG0skpY

Imam windows 8.1 i7 proc 16GB ram windows defender.
Ostale strani mi ne delajo problemov. Je pa problem večji v IE 11, kot v chromu.

Ampak saj ni veliko za videt, spodaj piše, over net is not responding due to long running script. In desno gumb stop script. Če klikneš na stop script se dostikrat potem IE resetira in Ampak največji problem je takrat, ko ni nič za videt, stran samo zmrzne (cursor dela) lahko zmrzne za pol minute, (pomoje se nalagajo reklame), ne moreš scrolat nižje, če daš cursor na povezavo je tam pušcica, in s klikom na povezavo se ne zgodi nič. Po čakanju (lahko tudi pol minute, pa se pokaže roka, in potem povezava prime.
Kako pa to zgleda v Chromu?
-------------------------------------------------
Gresak.net
Pesem.si
Default avatar

megaboy

V chromu mi sedaj dela, sicer počasi, ampak dela. Se ne sesuva.
Mi pa boljše dela, če računalnik priklopim s kablom kot pa če na Wifi.

Moderatorji

Tropski pingvin
gregorg
Dežurni hrček
polh_tine