Forum.Over.Net

Podpora pri uporabi forumov Over.Net

Odgovarjajo: Tropski pingvinDežurni hrček

Forum namenjen tehnični podpori pri uporabi forumov Med.Over.Net, predlogom za nove funkcionalnosti in izboljšave ter sporočila o napakah.
Za pisanje na tem forumu ne potrebujete prijave.

Tropski pingvin

gregorg

Dežurni hrček

polh_tine

Izvaja se skript...MON dejte poštimat to

Default avatar

SKRIP

Ne morem nič, čakat 100 let da lahko kaj preberem, ker se v ozadju izvaja skript. Z drugimi stranmi nimam težav.
Default avatar

se ja pa

Pa kaj? Nič več ne dela.Uredi to pa lahko kdo?
Default avatar

jaz nim

Jaz nimam nobenih problemov, tko da dej ti svoj brskalnik poštimat.
Default avatar

imam enak problem

z mojim brskalnikom je vse ok, pa nisem avtorica teme, a imam enake težave na tem forumu, nikjer drugje mi ne "šteka" . Torej je težava nekje drugje, mar ne?
Default avatar

pri meni enako

imam enak problem je napisal/a:
z mojim brskalnikom je vse ok, pa nisem avtorica teme, a imam enake težave na tem forumu, nikjer drugje mi ne "šteka" . Torej je težava nekje drugje, mar ne?
Pri meni je enako.
Default avatar

jaz pa nimam

imam enak problem je napisal/a:
Jaz pa nimam nobenih problemov. Torej je težava kombinacija več stvari. Na eno od teh lahko sami vplivate.
Default avatar

gregorg

Pozdravljeni, hvala za omembo težave. Lahko pošljete kaj več informacij? Npr. odtis zaslona?
Hvala in LP.
-------------------------------------------------
Gresak.net
Pesem.si
Default avatar

megaboy

Kar misli si, nič ne bodo poštimali, to je namenoma tako narejeno. večkrat se ti stran sesuje, večkrat se ti bo nazaj naložilo, več klikov bodo s tem dobili.

Pa dlje se ti bo stran postavljala, dlje časa boš buljila v reklame,(ki se prvo naložijo) kar spet prinaša €€€.

Ja pa stvar res obupno moteča.
Default avatar

gregorg

megaboy je napisal/a:
Kar misli si, nič ne bodo poštimali, to je namenoma tako narejeno. večkrat se ti stran sesuje, večkrat se ti bo nazaj naložilo, več klikov bodo s tem dobili.

Pa dlje se ti bo stran postavljala, dlje časa boš buljila v reklame,(ki se prvo naložijo) kar spet prinaša €€€.

O_o
Kakšne teorije zarote :D Le kaj bi imeli od sesute strani?
Dajte, kot rečeno kak podatek več (npr. v katerem brskalniku se to dogaja) in/ali kak screenshot, da vidimo v čem je sploh problem.
V naprej hvala!
Gresak.net
Pesem.si
Default avatar

viharni jezdec

megaboy je napisal/a:

Je tako Georg je sicer strokovnjak, dobra duša, pomaga ljudem v stiski, še na roštilju sem zasledil, da zna pripravit zelo dobre reči, ampak nas pa vseeno zajebava.😁 Zadnje cajte mi kar po vrsti odpadajo zmenki z monkljami zaradi štekanja mona. 😅 Danes dela hitro, ko nimam cajt med šihtom Monkelj osvajat injim pihat na dušo. 😅
Default avatar

gregorg

viharni jezdec je napisal/a:
megaboy je napisal/a:

Je tako Georg je sicer strokovnjak, dobra duša, pomaga ljudem v stiski, še na roštilju sem zasledil, da zna pripravit zelo dobre reči, ampak nas pa vseeno zajebava.😁 Zadnje cajte mi kar po vrsti odpadajo zmenki z monkljami zaradi štekanja mona. 😅 Danes dela hitro, ko nimam cajt med šihtom Monkelj osvajat injim pihat na dušo. 😅
Hvala, to res pomaga pri reševanju problema ... :P
Gresak.net
Pesem.si
Default avatar

viharni jezdec

gregorg je napisal/a:

Sem itak prehitro rekel, šteka enako kot včeraj, kot bi se vmes prekinjala povezava, evo, pa danes pišem že na tretji lokaciji, ki ima optiko in ni isti operater, včasih pa preko mobilnih, je enako. Ampak mislim, da je to nekje od nedelje dalje, ne vem točno dneva.
Default avatar

gregorg

gregorg je napisal/a:

Sem itak prehitro rekel, šteka enako kot včeraj, kot bi se vmes prekinjala povezava, evo, pa danes pišem že na tretji lokaciji, ki ima optiko in ni isti operater, včasih pa preko mobilnih, je enako. Ampak mislim, da je to nekje od nedelje dalje, ne vem točno dneva.
To je že bolje :) Kateri brskalnik uporabljaš? Operater načeloma ni pomemben. Bolj je važno v katerem brskalniku si? Ali imaš mogoče kak adblock, ali kake druge vtičnike?
Gresak.net
Pesem.si
Default avatar

viharni jezdec

gregorg je napisal/a:

To je že bolje :) Kateri brskalnik uporabljaš? Operater načeloma ni pomemben. Bolj je važno v katerem brskalniku si? Ali imaš mogoče kak adblock, ali kake druge vtičnike?
Vse probal, chrome, edge, firefoks, opera, dostopam z različnimi računalniki, v službi z drugimi, doma z drigim in tudi telefonom. Povsod šteka zadnje dni.
Default avatar

megaboy

gregorg je napisal/a:
megaboy je napisal/a:

O_o
Dajte, kot rečeno kak podatek več (npr. v katerem brskalniku se to dogaja) in/ali kak screenshot, da vidimo v čem je sploh problem.
V naprej hvala!
Meni dela v IE 11 za spoznanje slabše kot v chrome.
Kliknem npr na neko temo, se mi stran odpre, (itak vidiš samo reklame, želiš it nižje po strani, da pogledam do konca, pa ne gre. Stran kar zmrzne, ne gre dol če kliknem na desni slider in tudi če zavrtim na gumb na miški ne. včasih mi spodaj javi : over net is not responding due to a long running script.
če sem na prvi strani, kjer je seznam tem, grem z miško na temo in je puščicam namesto roka. Lahko pol minute, potem se spremeni kurzor v roko, in lahko šele potem kliknem pa se odpre druga stran. IE se mi tudi večkrat sesuje. ali pa javla : over net is not responding.

Meni zajebava že dlje časa, ampak zadnje ćase je pa vse še precej slabše.
Default avatar

gregorg

Na operi recimo, se dostikrat tudi to pojavi.

Slika
To ni težava overneta, ampak proxyja, ki ga uporabljaš. LP, G.
Gresak.net
Pesem.si
Default avatar

gregorg

megaboy je napisal/a:
gregorg je napisal/a:

O_o
V naprej hvala!
Meni dela v IE 11 za spoznanje slabše kot v chrome.
Kliknem npr na neko temo, se mi stran odpre, (itak vidiš samo reklame, želiš it nižje po strani, da pogledam do konca, pa ne gre. Stran kar zmrzne, ne gre dol če kliknem na desni slider in tudi če zavrtim na gumb na miški ne. včasih mi spodaj javi : over net is not responding due to a long running script.
če sem na prvi strani, kjer je seznam tem, grem z miško na temo in je puščicam namesto roka. Lahko pol minute, potem se spremeni kurzor v roko, in lahko šele potem kliknem pa se odpre druga stran. IE se mi tudi večkrat sesuje. ali pa javla : over net is not responding.

Meni zajebava že dlje časa, ampak zadnje ćase je pa vse še precej slabše.
Tukaj bi screenshot resnično pomagal. Pa mogoče še, kateri Windowsi so. Si prepričan, da računalnik ni okužen? Reklam imamo sicer kar precej, ampak če "itak vidiš sam reklame", jih morda vidiš več, kot jih je.
Gresak.net
Pesem.si
Default avatar

viharni jezdec

gregorg je napisal/a:
Na operi recimo, se dostikrat tudi to pojavi.

Slika
To ni težava overneta, ampak proxyja, ki ga uporabljaš. LP, G.
Itak, malo morgen , veš? Kaj pa ostali bskrkalniki, na različnih napravah, kjer ne dostopam preko proxy-ja? In očitno še zdleč nisem edini, moteče ni le za tiste, ki se jim tako vse nalaga po pol ure, kamorkoli kliknejo in ti ne morejo opzit razlike. Sicer zdaj dela malenkost bolje, ampak še vedno se izvajajo skripti in se zna nalagat celo večnost. Torej je napaka izključno mona, nikogar drugega.
Default avatar

še vedno je stanje slabo

lep nedeljski pozdrav,
glede delovanja foruma, še vedno je zelo slabo, nalaga (pre) dolgo, se ustavlja, zamrzne stran, je neodzivna, občasno sploh ne naloži, takrat se pojavi napis " med over net se ne odziva zaradi skripta, ki se izvaja v ozadju. "
Ko hočem na temi, ki ima več strani pogledati drugo npr, se dobesedno ustavi, ponovno isti napis, vse preskakuje, ne moreš "potegniti" naprej, ne na kurzorju, ne na drsalniku, skratka, moteče, neprijetno in traja že vsaj mesec dni, zadnjih 10 dni pa je pravo sr###!
Dajte poštimat to, veliko nas ima težave, ki so povsem enake, pa vse bolj odbijajoče postaja...

lp

Moderatorji

Tropski pingvin
gregorg
Dežurni hrček
polh_tine