Forum.Over.Net

Podpora pri uporabi forumov Over.Net

Odgovarjajo: Tropski pingvinDežurni hrček

Forum namenjen tehnični podpori pri uporabi forumov Med.Over.Net, predlogom za nove funkcionalnosti in izboljšave ter sporočila o napakah.
Za pisanje na tem forumu ne potrebujete prijave.

Tropski pingvin

gregorg

Dežurni hrček

polh_tine

Krvavitev in slab srčni utrip

Default avatar

Pikapoka05

Pozdravljeni g. Pušenjak,

sem v 8 tednu nosečnosti in bi morala imeti prvi pregled ta četrtek, vendar sem včeraj, ko sem šla na wc opazila rdeč izcedek na papirju. Poklicala sem ginekologinjo, ki me je tako vzela, saj sem imela podobno izkušnjo 4 leta nazaj in je šlo za izvenmaternično nosečnost. Ko me je pogledala,je videla nosečnos v maternici, srček je bil, vendar je rekla da slabo bije in da krvavitev izhaja iz slabo vgnezedenga zarodka. Predpisala mi je Dabroston in mirovanje, pregled pa pri njej čez 10 dni, v kolikor začnem krvavet in z bolečinami, takoj na urgenco. In rekla, da bomo vidli kaj bo narava naredila v tem času. Ok, krvavitev še nekak prenesem, vendar me je zmotla izjava za srček. Ker nekako verjamem da se krvavitev lahko ustavi in bo vse ok, glede srčka pa me skrbi. Zato me zanima, je v tem zgodnjem času sploh pomeben podatek, in če je, se lahko stanje srčka izboljša ali napoveduje najslabši možni izid? Za veikost zarodka je dejala, da je glede na zadnjo menstruacijo za en teden manjši, kar lahko pomeni, da sem zanosila kakšen teden kasneje.Hvala vam za odgovore. Lp.
Default avatar

gregorg

Pozdravljeni,
ta forum je namenjen pomoči pri uporabi forumov in ga dr. Pušenjak ne prebira. Če želite vprašanje zastaviti Dr. Pušenjaku, ga morate zastaviti v forum ABC Ginekologije in porodništva.
Vprašanja mu žal ne morem posredovati, tako da ga prosim zastavite znova tam.
LP, G.
-------------------------------------------------
Gresak.net
Pesem.si

Moderatorji

Tropski pingvin
gregorg
Dežurni hrček
polh_tine