Forum.Over.Net

Podpora pri uporabi forumov Over.Net

Odgovarjajo: Tropski pingvinDežurni hrček

Forum namenjen tehnični podpori pri uporabi forumov Med.Over.Net, predlogom za nove funkcionalnosti in izboljšave ter sporočila o napakah.
Za pisanje na tem forumu ne potrebujete prijave.

Tropski pingvin

gregorg

Dežurni hrček

polh_tine

Ali je možno zanosit pred menstruacijo

Default avatar

Zanimamezeloo

Pozdravljeni
Do letos oktobra sem jemala kontracepcijske tablete yasminele, ker sva se s fantom odlocila da bova počasi začela delat na tem da bi imela otroka sem nehala. Od takrat sem imela normalno menstruacijo. Zdaj sva imela nezaščiten spolni odnos 26.12.2018 zadnja menstruacija je bila od 8.12 -10.12 ali je možno da sem zanosila saj je menstruacija bila krajsa in prej je nastopila kot ponavadi.

Lp
Default avatar

gregorg

Zanimamezeloo je napisal/a:
Pozdravljeni
Do letos oktobra sem jemala kontracepcijske tablete yasminele, ker sva se s fantom odlocila da bova počasi začela delat na tem da bi imela otroka sem nehala. Od takrat sem imela normalno menstruacijo. Zdaj sva imela nezaščiten spolni odnos 26.12.2018 zadnja menstruacija je bila od 8.12 -10.12 ali je možno da sem zanosila saj je menstruacija bila krajsa in prej je nastopila kot ponavadi.

Lp
Pozdravljeni,
prosim, če vprašanje zastavite na forumu ABC Ginekologije in porodništva. Ta forum je namenjen tehnični pomoči.
Hvala za razumevanje.
-------------------------------------------------
Gresak.net
Pesem.si
Default avatar

garen123

Mislil sem, da je ta forum namenjen tehnologiji?

Moderatorji

Tropski pingvin
gregorg
Dežurni hrček
polh_tine