Forum: Podpora pri uporabi forumov Over.Net

Forum namenjen tehnični podpori pri uporabi forumov Med.Over.Net, predlogom za nove funkcionalnosti in izboljšave ter sporočila o napakah.
Za pisanje na tem forumu ne potrebujete prijave.

Včeraj je bilo narobe,

Odgovori Nova tema
Default avatar naj se kesam? 6 Jan 2017 10:37

Blokirali ste me na telefonu in ne morem pisati, lahko samo berem in se čudim. :(

Ali naj grem k spovedi, če bo kaj pomagalo?

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Sorodne vsebine:
Avatar polh_tine 6 Jan 2017 10:59

Lahko prosim opišete, zakaj mislite, da smo vas blokirali?

Če bi vas blokirali, ne bi mogli niti prebirati vsebin.

Lp Tine

Default avatar naj se kesam? 6 Jan 2017 11:11

To mislim zato, ker če napišem kaj in mačko povlečem na desno, stisnem gumb ooddaj, se vse normalno zarola, mojega nika, posta pa ni nikjer. Zdaj pa ne vem, kaj je to :(

Avatar polh_tine 6 Jan 2017 11:18

Možno je, da vaše prispevke filter za preprečevanje smetenja (spam) uvrsti v vrsto za moderacijo. To pomeni, da morajo biti pred objavo pregledani s strani moderatorja.

Ste v prispevkih slučajno prilepili kakšne povezave na strani izven Med.Over.Net, veliko pisali v zelo stare teme ali mogoče v zelo kratkem času napisali veliko sporočil?

Lp Tine

Default avatar naj se kesam? 6 Jan 2017 11:29

Nekaj je bilo napisano v temo s strani 6655, zelo stara tema, ker so mi šli na jetra tisti, ki stare teme ven vlačijo, pa še na par njih, čez 3 ure, pa se je začelo dogajati to, kot je zgoraj opisujem. Ni pa nikjer bilo napisano, da mora moderator odobriti, ker tudi linka ni bilo prilepljenega v post, no in te stare teme, so zdaj spet na strani 6655, mene pa nikjer več. Ne vem, zakaj starih tem enostavno ne zradirate?

Če vi ne veste, kako naj jaz vem, kaj se je zgodilo? Smrk...

Avatar polh_tine 6 Jan 2017 11:35

No, pa sva našla odgovor. Prosim, če nimate dobrega razloga za nadaljevanje stare teme, ne pišite v le to.

Sem vas ročno odstranil iz liste spam filtra, tako da boste sedaj lahko ponovno nemoteno pošiljali sporočila. To bi si sicer v kratkem zgodilo tudi samo od sebe.

Lp Tine

Default avatar naj se kesam? 6 Jan 2017 12:02

Hvala polhek, obljubim, da ne bom več. ;)

(kaj če bi tole temo zbrisal, ker me je sram? ) :(

Avatar polh_tine 6 Jan 2017 12:59

Hvala :)

Tema naj kar ostane, je informativna tudi za druge, ki kaj nenamenoma ušpičijo.

Default avatar naj se kesam? 6 Jan 2017 13:18

Se mi kar zdelo, kakšen bo odgovor. Kaj čem, kar je, je in naj me bo sram, saj me nihče ne vidi. :))

Še enkrat hvala in veselo v 2017. ;)

Stran 1 od 1
Na vrh