Forum: Vse za malčke in mamice

Kje lahko trenutno najceneje dobim kaj za malčka? Ne rabite več? Bi radi prodali, zamenjali, ali podarili? Ponudite ali povprašajte, morda se najde kaj uporabnega tudi za vas.

ponujajo posojila med zlasti resen hitro

Nova tema
Default avatar joannon200 20 Apr 2017 22:15

Pozdravljeni, jaz sem gospod Tetičkovič Marjan poslovnež francoskega izvora, in ki prebivajo v Beninu. Za boj proti revščini in finančni izključenosti, sem vam na spletu:
- Poslovni Posojila
- Osebna Posojila
- financiranje Posojila
- nepremičninska posojila
In vse, kar je v razponu od 5.000 evrov na 10.000.000 evrov. Obrestna mera za posojila je 3% od celotne dobavnih pogojev posojila posojila in so zelo preproste. Zahtevana posojila so najeta v roku 72 ur po vložitvi vloge. Moja ponudba je resna, se lahko zavedaš, v skladu s postopkom, ki je pravni postopek dodeljevanja posojil med posebej. Pišite mi danes in mi sporočite na količino denarja, ki ga želite izposoditi. Moj e-poštni naslov je: [email protected]
Upam, da se glasi

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar Gugl translejt je bul butast 22 Apr 2017 16:15

joannon200 napisal:Prikaži citat

Pozdravljeni, jaz sem gospod Tetičkovič Marjan poslovnež francoskega izvora, in ki prebivajo v Beninu. Za boj proti revščini in finančni izključenosti, sem vam na spletu:
- Poslovni Posojila
- Osebna Posojila
- financiranje Posojila
- nepremičninska posojila
In vse, kar je v razponu od 5.000 evrov na 10.000.000 evrov. Obrestna mera za posojila je 3% od celotne dobavnih pogojev posojila posojila in so zelo preproste. Zahtevana posojila so najeta v roku 72 ur po vložitvi vloge. Moja ponudba je resna, se lahko zavedaš, v skladu s postopkom, ki je pravni postopek dodeljevanja posojil med posebej. Pišite mi danes in mi sporočite na količino denarja, ki ga želite izposoditi. Moj e-poštni naslov je: [email protected]
Upam, da se glasi

Pri tolkem denarju bi si lahko prevajalko najel,ne pa da gugl translate uporabljaš.

Sram te bilo budalo.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Stran 1 od 1
Na vrh