Forum: Žensko podjetništvo

Z vami sem kot mentorica, predavateljica in avtorica povezana preko večih organizacij, kjer komuniciram in sodelujem s precej raznolikimi (po prepričanju, starosti in sposobnostih) ljudmi o mnogih podjetniških tematikah. Včasih o odgovorih na Vaša zastavljena vprašanja razmišljam dalj časa, včasih pa se le ti ponavljajo in niso bistvenega pomena. Ni pa jih mogoče najti na enem mestu, da bi si lahko z njimi koristno »pomagalo« več ljudi. Zato se z veseljem pridružujem ekipi, ki dela s srcem in bom Vaša moderatorka foruma Žensko podjetništvo in podjetništvo na splošno.

izkušnje s podjetjem Smardt d.o.o. - 1dva3.si (izdelava spletni strani)

Odgovori Nova tema
Default avatar avgust-rupert 17 Avg 2017 15:32

Pozdravljene!

Ima tu gor še kaka izkušnje s podjetjem Smardt d.o.o., tj. z njihovo spletno stranjo 1dva3.si?
Jaz sem imela kar nekaj časa pri njih izdelano stran, redno plačevala... potem so jo pa kar meni nič tebi nič začeli ukinjati, je kar napisalo "stran je potekla"... pa sem jih prijazno opozarjala na to, odziva skoraj nobenega, na telefon itak niso dosegljivi... računov mi na koncu niso pošiljali tapravih, da bi jih lahko plačala... skratka, zelo neresno in neprofesionalno!

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Stran 1 od 1
Na vrh