Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Prebavila Proktologija Bolečine v presredku

Bolečine v presredku

Pozdravljeni! Rad bi dodatno pojasnilo glede težav, ki jih imam. Že od oktobra me boli v predelu presredka oz. mod. Bolečino sem povezoval z vnetjem prostate, dobil sem pri osebni zdravnici Primotren, 2 šk., kljub urinu, ki je bil labor. bp. Predvideval sem, da sem se tudi prehladil, saj se je začela jesen in da bo že minilo. Pa ni, težave še kar vztrajajo. Uz abdomna- neg. Opažam, da je za poslabšanje pekočih bolečin kriva določena prehrana, zato sem izločil določene stvari- npr. svinjino, belo moko, sladkor, … Gastroenterologinja predlaga še proktologa, hematest je bil poz. Kaj še predlagate? Težave so zelo hudo moteče in sem že na meji zmogljivost… Mogoče še MR medenice, ortopeda, fth? Kaj pa test na klamidijo? Hvala za odgovor in lep pozdrav.

Pozdravljen!
Vsekakor mislim, da je prva postaja proktolog. V presredek lahko sevajo tudi bolečine zaradi analne fisure, ležeče na sprednji steni. (Več o zdravljenju si lahko preberete v pripetih prispevkih na tem forumu)
Mislim, da je smiselno najprej izključiti patologijo zadnjika, nato, glede na izvid še ostale preiskave.

Lp,

New Report

Close