Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Prebavila Proktologija Krema HemorrhoSTOP

Krema HemorrhoSTOP

Vaš link
Vaš link

Ta krema je čisti nateg oz. v mojem primeru ne samo, da mi krema ni pomagala, stanje se mi je poslabšalo. Reklama pa zavaja, napisi, kot so 100% zagotovljeno ipd. je larifari, ker v pogojih VRAČILA imajo priročno napisano:

Zahtevke za vračila ali preklic naročila je treba v e-poštnem sporočilu poslati na: [email protected]. V zahtevku mora stranka navesti vzrok za zahtevek. Pridržujemo si pravico, da ne sprejmemo zahtevka kupca, če se izkaže, da vzrok za njegovo/njeno pritožbo ni utemeljen.
Vrnjen izdelek mora biti v istem stanju, kot ste ga prejeli (kot nov), ne sme biti odprt in embalaža ne sme biti poškodovana, to je kot v stanju pred prodajo, originalna embalaža mora ostati nespremenjena.

Da krema ne deluje, pa seveda lahko ugotoviš šele, ko poiskusiš. No mene so nategnili, saj krema res ni poceni, 32eur in kao par ur v akciji, vedno je v akciji. Sedaj lahko pomagam, da bi takih naivnih bilo čim manj.

In ko sem poiskusil podat komentar na forumu (naslov spodaj), kjer sem prebral same hvale o kremi, se je izkazalo, da gre za fantomsko stran, marketinško stran z namenom zavajanja.
Bolan človek je najbolj naiven, saj sem bil skeptičen, a hkrati upal, mogoče pa?? 100% naravno ipd. me je prehitro prepričalo, da sem tvegal. Žal sem prepozno ugotovil, da je ta spodnja stran nateg.

Vaš link

Na tej strani na karkoli klikneš, te vrže na reklamo.

to je fantomska stran

[img]http://shrani.si/f/2e/Rw/11wa8hHC/hemorrhostop-fantomska-s.jpg[/img]

linki ne obstajajo, komentar na forumu ni možen …

Pozdravljeni!
Nič ni 100% in tudi nihče vam ne more zagotoviti da bo zadeva res delovala, saj je vsak človek unikat in različnim pomagajo različne stvari.
Krema, naj dodam da draga (glede na navedeno ceno) v primerjavi z ostalimi podobnimi preparati, je na voljo v prosti prodaji, kar pomeni da kakšnih “močnejših” učinkovin niti ne more vsebovati.

Žal je pa promocija narejena tako, da ima lahko marsikdo podobno izkušnjo.

Če so pri vas, ali ostalih bralcih te objave, prisotne težave je tudi potreben zdravniški pregled. Težave z zadnjikom so pogoste in se jih ni potrebno sramovati.

New Report

Close