Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Ustno zdravje in higiena Zobozdravnik Kranj

Zobozdravnik Kranj

Zivjo vsem skupaj!

Po prebiranju foruma sem naletela samo na precej stare info. O zobozdravnikih s koncesijo v Kranju z okolico…. Imam problem. O tem da imam zobni aparat (zvezdice) ze 6 let ne bom izgubljala besed ker sem milo rečeno obupala. Poleg “super” ortodontinje pa imam se bolj “super” zobozdravnico k kateri ne prestopim več praga. Dela katastrofalno sama sem zelo občutljiva kar se tiče zob in bolečin in če vse ostalo nekako potrpim je obisk zobozdravnika zame največja mora.
Rabila bi malce pomoči končno sem se odločila da najdem drugega zobarja in prosila bi vas za nasvete kje v Kranju in okolici bi našla nekoga s koncesijo (sem namreč študenkta in se v samoplačniško nebi mogla ravno spuščat…) ki ni mesar ki dela lepo samo to je važno in razume da me boli ker moja zobozdravnica tega ni nikoli razumela in me zmerjala naj si ne izmišljujem da to ne “kar trenutno dela pa res ne more bolet” da ne govorim o tem da je bilo krvi pousod dovolj vedno ko mi je karkoli delala.

Res bi prosila za odgovor da se lazje odlocim

Hvala

New Report

Close