Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Ustno zdravje in higiena luknjica v zobu, dolga čakalna doba

luknjica v zobu, dolga čakalna doba

Pozdravljeni!

Pred kratkim sem opazila, da imam luknjico v zobu. Pri zobozdravnici sem se pozanimala, kolikšna je čakalna doba, vendar ji nisem omenila, v čem je težava. Rekla mi je, da bi termin lahko dobila šele novembra (4 mesece od zdaj). Strah me je, da bi se stanje lahko do takrat poslabšalo in bi me zob začel boleti. Druga težava pa je, da bom oktobra začela študirati in me verjetno takrat novembra ne bo doma in si bom morala poiskati študentskega zobozdravnika. Toda do oktobra so še 3 meseci+ čakalna doba za študentskega zobozdravnika. Zdaj pa res ne vem, kaj naj storim.

Za kakršen koli nasvet se vam zahvaljujem.

Pozdrav!
Če ste luknjico opazili sami je verjetno že dovolj velika, da zahteva pozornost in z obiskom pri zobozdraviku ni pametno odlašati. Čakati 4 mesece ni pametno, stanje se v tem času lahko le poslabša.
Sedaj je čas dopustov zato je veliko zobozdravnikov odsotnih. Vendar je hkrati odsotnih tudi veliko pacientov in kaj lahko se zgodi, da kdo odpove termin pri zobozdravniku. Predlagam, da pokličete vašo zobozdravnico in se dogovorite, da vas pokliče kadar bodo imeli kakšen odpovedan termin.

V primeru, da ne dobite termina lahko poiščete drugega zobozdravnika, ki vas bo vzel. Gotovo se kdo najde 🙂 Če ni drugega vam lahko naredi pregled in pove kaj pravzaprav ta luknjica je.
Če potrebujete še kakšno pomoč se oglasite. Pri nas smo odprti celo poletje.

Lep pozdrav,

Miha Bobič

New Report

Close