Najdi forum

Moževi otroci

Pozdravljeni!
Stara sem 38let.Z možem sva skupaj 3 leta,poročena 1 leto,najboljša prijatelja že skoraj 15let.Iz prejšnjega zakona imam hčerko staro 15let,mož hčerko staro 12let in sina 9let.Skupaj nimava otrok.Moj mož je enostavno čudovit,krasen moški imava super odnos.Problem nastane pri njegovih otrocih.Enostavno sta me začela motiti,na živce mi gresta,doživljam ju kot tujca.Nimam pojma zakaj se je to začelo dogajati,ker me imata rada,trudim se da skrbim za njiju kot bi bila moja.Lahko rečem da me imata raje kot svojo mamico.Trpim zaradi teh negativnih čustev,ker ne vem od kod in zakaj so se pojavila.Skrbi me da bi to sčasoma začelo načenjat najin odnos.Sta njegova otroka,ki ju naravnost obožuje.Jaz se pa podnevi in ponoči sprašujem zakaj in od kod taka čustva.Kaj naj storim?Pomagajte mi…

Pozdravljeni,

sestavljene družine so ponavadi izziv za vse in normalno je, da se vam pojavljajo različna čustva. Ste kaj razmišljali kaj vam gre na živce pri moževih otrocih? Kakšna čustva se vam pojavijo?

S prijaznimi pozdravi,
Miha Štrukelj

Mag. Miha Štrukelj, Psihoanalitični psihoterapevt v Ljubljani, Link: Psihoterapija Štrukelj

New Report

Close