Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Psihoterapija Kaj si ženske resnično želijo???

Kaj si ženske resnično želijo???

Kaj se resnično dogaja v glavah današnjih žensk zdi se mi, da je malo katera sposobna, ali si enostavno ne želi nekega pristnega iskrenega čustvenega odnosa po čem navsezadnje vsi hrepenimo.

Torej, kaj si ženske resnično želijo ne govorim o nezrelih smrkljah ampak o pravih ženskah po mojih dosedanjih izkušnjah mogoče so bile samo slabe, ali pa se družim v krogu nezrelih ljudi, ki niso sposobni imeti pristnih odnosov se dejansko vsi vlačijo eden po drugem čeprav so v ˝resnih vezah˝ enostavno nerazumem če si v tako imenovani resni zvezi če se nekomu predaš zakaj potem varaš za njegovim hrbtom.

In ženske, ali vedno iščete nekaj bolšega, tudi ko ste v ¨resni zvezi¨ ali je ves ta flirt in zapeljevanje samo iskanje pozornosti in igranje čustvenih igric?

Kako se najbolje prepričati, kaj ženska resnično želi?

Sem jaz edini, ki si želi nekaj globjega, iskrenega in pristnega kot samo suho nategovanje z dneva v dan.

Lepo pozdravljen,

bi rekla, da je danes v družbi na splošno “kaos” vrednot, zmedenost pri spolih in njihovih vlogah. Vse več je neiskrenosti in nefunkcionalnih odnosov, ki ne premorejo ljubezni.

Vendar sem sama vedno verjela v ljubezen in mislim, da v kolikor slediš svoji “veri”, te življenje kar samo vleče k želenim ciljem. Sama sem po razočaranju v vezi na list papirja napisala vse vrednote in značilnosti, ki bi si jih želela, da bi jih moj moški imel…Potem pa to pospravila. Po letu dni sem našla zapisano in med tem tudi takšnega moškega spoznala.

Globoko v sebi si tako moški kot ženske želimo pristnega, iskrenega odnosa, polnega topline in ljubezni. Kljub temu, pa je številka nezvestih previsoka. Glede na to, da sem ženska in v kolikor poznam ženske, običajno varajo, ker iščejo čustveno bližino ali pa so tako nezadovoljne v odnosu, med tem ko je pri moških običajno drugačno ozadje.

Vprašati se moramo, kaj si želimo in česa ne. Ko greš s takšno držo v svet, avtomatsko odpade vse, kar ne spada v ta okvir. To zelo hitro zaznamo, samo oči moramo na široko odpreti.

Torej, ženske si najbolj od vsega želijo, da so slišane, ljubljene, sprejete, varne…v odnosu z moškim. Vendar pa kot pravim, družba je trenutno na nekakšni prelomnici vrednot in vloge spola…Ženske ravno tako hrepenijo po “pravih”, zrelih, odgovornih moških, ki pa jih danes tudi primanjkuje. Vsak od nas bi moral osrečiti samega sebe in živeti kot si želi, partnerja pa vzeti kot dodano vrednost, kajti v kolikor si zadovoljen s seboj, hitro pritegneš partnerja, ki je zate pravi…

Hvala in vse dobro vam želim;

Kljub kaksnim opazkam na forumu, ne obupajte prehitro!
Bo kar drzalo kar pisete o igricah in pozornosti, vendar zaradi tega ne znizujte svojih standardov!
Verjetno gre tudi za neke vrste dokazovamja, ne vem. Kako ze gre tisto: svoji k svojim! Tezko debato ste odprli. Vcasih sploh ne vemo kaj hocemo. Ce imate sreco, vemo vsaj, cesa nocemo 😀
Kolikor je vrst zensk, toliko je razlicnih odgovorov na vase vprasanje. Pa na faktor provokacije in nepridvidljivosti ne pozabite! 😀
Ne se sekirat, ker nima smisla. Ce uspete na to pogledati z malo humorja, ste zmagali! Srecno!

New Report

Close