Najdi forum

  Pozdravljeni.
Pred malo vec kot mesecem dni sem izvedel,da me partnerka vara.Varala me je s sosedom,ki je bil hkrati tudi nas prijatelj.
Ko sem izvedel za prevaro sem hotel izvedet vsako podrobnost.Kak dolgo je trajalo,kolko krat sta seksala,kje sta,je vil boljsi ko jaz,ma vecjega in debelejsega ko jaz,kaka custva je gojila do njega,bi se se to dogajalo ce jaz nebi zvedo…
Na vse mi je odgovorila.Pisat sta si zacela lani maja.Seksala sta prvic letos junija.zgodilo se je 2x da sta seksala in 1x ga je oralno zadovoljila.
Z partnerko sva se pogovorila.Vidi se ji da se kesa.Je prekinila z njim.Naredila je napako.Odlocla sma se da grema k terapevtu.Povedala mi je tudi da je to naredkila ker sem jaz bil do nje ze dolgo casa hladen,nepozoren,nesramen.Poleg njega se je pocutla lepa,znal jo je pohvalit,ji pihnit na duso.Njena samozavest je rasla.Dobila je neke potrditve da ni za odpis.tega takrat od mene ni imela.Potem pa je ro pisanje postala ze fantazija.Vedno bolj je padla noter.Ta sosed res zna z besedami.Videl je da je ranljiva in jo je prepriceval da to ni noc takega.Da nebo doben zvedo.Od prevare dalje se je partnerka ful spremenila.Vse mi pove,je bolj pozorna in ljubeca, videla je kaj bi lahko izgubila.Najin seks je vrhunski.Vpeljujema nove prijeme in tehnike.Skratka vse je super.Poskusama ustvarjat nove temelje v odnosu.Popravit skusama kaj je bilo poskodovano.
Problem,ķi nastopi je da me cez dan oblivajo flashbacki.Dosti krat mi gredo po glavi misli: da se je partnerka poseksala.Ko jo pogledam vidim kak jo je nabijal.Ko pogledsm njene ustnice, vidim kak ga je oralno zadovoljila (brez izliva) in potem seksala z njim v kopalnici pri nama v stanovanju.
Ko seksama in me oralno zadovoljije mam v glavi kak ga je njemu.Ko lezi poleg mene naga mi gre po glavi da je bla pred njim naga.
Ko sta si lani zacela pisat in je on zacel jo zapeljevat je prislo tudi do tega da je on njej poslal sliko penisa v trdem stanju. Ona je njemu poslala nazaj sliko z dildotom.Nato sta si vec krat posiljala slike ko je on trdi in ko je ona naga.Tud filmcke kak se on samozadovoljuje in mu pride in kak se ona samozadovoljuje in ji pride.Seksala sta 2x. Oba krat pri nama v kopalnici, letos junija.Nato ga je ona v juliju se 1x oralno zadovoljila pri njemu v stanovanju (brez izliva)to se je zgodilo ko smo pri nama imeli praznovanje in je ona mu nekaj nesla gor v stanovanje (ker smo vsi v iztem bloku) jaz sem bil spodaj,ona pa je ga gori zadovoljevala (oralno)
Imama 2 otroka.ŕad bi resil zvezo,ker mi ni vseeno za naju s partnerko.Vem da sma se v odnosu izgubila,da sma zivela drug mimo drugega.Dosti krat sem bil do nje nesramen.
Zdaj mi je zveza res super,ker si vse poveva,sma odkrita,se pogovarjama,imama boljsi seks,vec pozornosti
..itd.
Sam jaz imam te spomine.Ko me to obliva mi sploh ni za druzbo,ne morem jest,z mislimi odplavam…res me to obremenjuje.
Se borim sam s sabo,da te misli skusam premagat z ĺepimo dogodki ki jih imava sedaj.Ampak vcasih ne gre.
Nevem ce sem se zasral ker sem hotel vedet vse podrobnosti.Ampak ce tak sem jaz da me zanima vse.
Ona je rekla da do njega ni noc cutla.Da je padla v fantazijo in iluzijo ko ji je pisal.
Ko sem jo vorasal ce je mel boljsi penos je rekla da ne.Ce je voljse seksal je rekla da ne.Ce je bla zaljubljena je rekla da ne.Da ji je bilo vsec da ji daje pozornost in da je nekomu vsec in ds mu lahko ugaja.
Ko sem jo vprasal ce so jo posnetki ki jih je on posla ko mu oride jo bolj rajcali ko moji ki sem ji jih jaz poslal.Tud jaz sem ji poslal slike in videje ampak po tem casu ko sem izvedel za prevaro.Je rekla da so moji videji bili boljsi prav tako slike.res mi je cudno da sem v vsem bil jaz boljsi.
Rekla je da seks z njim ni bil vredu.Da je z mano boljsi.Zakaj pa je te se pol sla 1x z njim seksat ce ni bil vredu seks?
Je rekla da seks ni bil vredu ker glede n to kak ji je pisal kaj bi ji delal pol ni blo to nic ko jo je poseksal.Da pisanje je obvladal,ko pa je prislo do seksa pa je vlo vse hitro,brez ritma,nic strasti.Pocutla se je kot objekt.Samo da se sprazni in vre.Tak mi je rekla ona.Sam zakaj pa je te se 1x pol sla seksat.
Ko je prislo do seksa je ona sla prej iz sluzbe,da sta se lahko poseksala.obakrat je sla prej iz sluzbe.Da gres prej iz sluzbe da se poseksas,ne morem verjet!.Pricakala ga je v spalni srajcki,ker je to njemj blo vsec.
Skoz se sprasujem,zakaj ni sla prej iz sluzbe da bi mene presenetla,zakaj meni ni posiljala slik in videjov ko se samozadovoljuje,zakaj meni ni posiljala takih opolzkih sporocil?
Ne morem verjet da je to naredla.
Rekla je da ni blo custev do njega.Sam kaj te delas vse to kaj je ona delala?ce ni custev?jaz prsvim njej da se je zaljubls v njega.Ona pravi da ni.
Kak naj si pomagam s temi predstavami ki me oblivajo?
Se da sploh it preko tega in kako?
Je sploh kaj zvez ki so sle cez afero?Da se lahko to kaj me muci da nastran
Res nevi rad sek narazen z njo ker jo ljubim.Sam nevem kak bom pozabo to oz bom dal to nastran.
Mi lahko lepo prosim pomagate, kak naj se s tem soocam,al nimama vec prihodnosti?

Lepo prosim za pomoc ker sem razvalina.

Hvala

Pozdravljeni,

prevara v partnerskem odnosu je težka preizkušnja, omenjate pa tudi, da se je vajin odnos spremenil na bolje. Ste pa prizadeti, se sprašujete ali ste boljši ali slabši ipd. Vaš ego je na ta način na preizkušnji in to je v takšni situaciji normalno.

Človek gre lahko čez marsikaj, tudi čez prevaro v partnerskem odnosu. Sam proces odpuščanja pa ni tako enostaven. Potreben je čas. Pomembno je, da se s partnerko pogovarjata in po potrebi poiščeta tudi pomoč (partnerska psihoterapija), lahko pa tudi sami obiščete psihoterapevta/tko, kjer se boste lahko zaupali. Navsezadnje pravite, da ste trenutno v slabi koži.

S prijaznimi pozdravi,

Mag. Miha Štrukelj, Psihoanalitični psihoterapevt v Ljubljani, Link: Psihoterapija Štrukelj

New Report

Close