Najdi forum

Pozdravljeni

S partnerkosva skupaj 12 let.imva dva otroka.3 in 6 let
V nedeljo sem izvedel da me je prevarala.S kolegom.Zivimo v istem bloku.ker jaz tak ko sem sem zelel vedet vse podrobnosti.

Dopisovat sta si zacela ze lani junija.on ji je zacel pihat na duso.najprej sta si celo leto pisala potem pa sta zdaj junija seksala en krat nato cez 14 dni se 1x.Nato pa mu je 1x nudila se fafanje.ki se ni koncalo v njenih ustih.
Naj povem da sem jaz v zvezi ji zadnje case nisem namenil pozornosti.Bil sem razdrazljiv.Ze od zacetka ko je bila bolj mocna sem ji dostikrat rekel da naj shujsa.Da kaka .je.Se razburjal itd.Potem je prisel ta prijatelj skupni, nas sosed v bloku ki ji je govoril da je lepa,kak se lahko jaz tak obnasam do nje.Zacele so ji ugajat njegove besede.Zacela sta si posiljat intimne slike.Ona video ko se samozadovoljuje.On njej ko se samozadovoljuje.Nage slikice….lepe besede.in tako je junija letos padel prvi sex in nato drugi in nato fafanje pri njemu zgoraj.Takrat smo mi na nasem atriju praznovali roj dan od njegovega otroka.on je zgoraj pekel pice.Moja partnerka mu je nosila gor stvari ki jih je rabil.Ko je sla gor prvic sta se zalizala.Ko je sla drugic mu ga je potegnila.Potem se je on pripeljal sam do vrhunca ker je moja sla dol.
Zdaj v nedeljo sem vse izvedel.
Prosila me je naj ji dam se eno moznost.Da je bila sipka.Da nebi smela tega naredit.Ampak je pri njemu dobila besede,ki jih je v najini zvezi primanjkovalo.Zadnje case je zacela vedno bolj hujsat.Prisla je ze na 46kil.priznala je da so jo izdajali zivci ker je varala in obenem je on prekinil z njo.
Jaz sem ji rekel da je shujsala zarad zivcev,zalosti ker vec nebo zivela v svoji fantaziji,kjer si piseta,seksata…On se je zaljubil v drugo.V mojo kolegico.Ceprav ima on tudi zeno doma in 2 otroka.Star je 37let. Moja bo stara oktobra 30 let.
On je zeno ze vec krat prevaral.Moja se mene ne.Se to se zelo kesa.
Odlocila sma se da boma sla k terapevtu,da vidima ce bo lahko nama kak pomagal.

Problem ki nastopi pri meni je,da kak ji aj zaupam,da je vse res kaj je rekla?kak naj vem da je bilo saamo 2x,da vec ne cuti nic do njega,da nebo se varanje ponovilo.Ona ga je skenclala.Jaz nimam zaupanja v njom

Mi2 sma ze na zacetku zveze imela tezave.Slo se je za njene spolne partnerje.S kolikimi je bila pred mano.tam je dolocene stvari lagala.zauoanje je oadlo.Ko sem ga cez leta gradil.Je vcasih zrastlo,vcasih s kaksnim dejanjem ker se je bala kaj mi povedat padlo in nato spet raslo.Zdaj je pri prevari ladko pod minimum.

Jaz bi res rad resil odnos.Tudi ona
ZELO se kesa.Ona pravi da mi vse pove.Da nic ne prekriva.rad bi ji verjel.

Npr.Piseta si ze leto dni in 2 meseca.Lani junija sta zacela.Seksala sta prvic letos junija.Zakaj bi cakala tak dolgo.Ce sta si ze posiljala slike.Ce sta se pogovarjala o tem da bi.Seks pa letos junija.Bojim se da to laze,ker se boji

Rekla je da je bilo 2x v najini kopalnici.Sla je prej iz sluzbe.Pei meni nikoli ni sla prej iz sluzbe da bi seksala.Razmisljam pa ce je sla obakrat prej iz sluzbe mene ni bilo.Imela je celo stanovanke za sebe.Zakaj je v kopalnici na tleh?ona pravi ker se najmanj vidi ker ni oken.Jaz mislim da laze.Jaz tud mislim,da je vec krat ko 2x.

Zvedela sva tudi da je on sliko ko mu je poslala z vibratorjem on poslal dalje enemu v bloku in ta je razposlal dalje slike.Sedaj je to videl ves nas kraj in okoliski kraj.Na nek nacin je bila zlorabljena.

Vceraj sva imela ze 1x terapevtko.Rekla je da je treba delat na zaupanju.Da to je najtezje.

Kak pri bogu milem naj jaz njej verjamem da je vse res?
Kak naj vem da nebo tega ponovila?
Kak naj vem da nebo spet podlegla lepim besedam?
Je mozno odnos zgradit da bo po vsem tem vreden zaupanka in bolj trden kot je bil?
Dosti krat ju vidim pred sabo kak se…
Od nedelje do zdaj sva se ogromno pogovarjala.Rekla je da se je zelo vstrasila da bi me zgubla.Da bo naredila vse da bo odnos resla

Ko se je v nedeljo to zgodilo.Oa sem ji povedal.Sem zvecer sel k kolegici ki ji zaupam.V tem casu je ta njen ljubimec pozvonil.Ona je pri kukalo pogledala ko je vidla kdo je, je oklevala ce naj odpre.Ko je odprla mu je samo rekla da jaz vse vem in da bom pogledal zgodovino pogovorov in zaprla vrata.
Ko sem prisel domov mi je to povedala da je bil tukaj. In kaj mu je rekla.
Vcersj po terapiji pa sem jaz od vira izvedel.
Da je on sel v copatah kar noter brez da bi zvonil.Ker se se je ta vir cudil ce smo tak dobri da si hodimo noter kr brez zvonenja.
To sem povedal partnerki kaj sem izvedel.Ona je bila zacudena.Vztrajala je pri svoji zgodbi.Ceprav je njega moj vir videl ko je kr noter vstopil,ker je sel z njim dol po stopnicah.To sem tudi povedal partnerki.Rekel sem da sklepam da je ona ko sem jaz sel njega poklicala naj pride dol brez da zvoni.Ona je rekla da njega ni klicala in da om videl na izpiskih,ki sem jih narocil na telekomu.Doma sta bila tud otroka in je rekla da je mali se letel k vratom gledat kdo je.

Nevem zaj ali naj verjamem partnerki ali temu viru.
Nimam vec zaupanja v njo.Ker se bojim da prikriva samo da me nebi zgubila.Kak bom dobil zaupanje nazaj?kak bodo terapije pomagale da bom pridobil na zaupanji nazaj?res mi ni jasno.
Zaj sem rekel da se bom soocil z tem sosedom da mi on pove kak je bilo.Ce je bilo vec x ali je vilo v kopalnici ali kaj.
Zaj pa verjetno njo skrbi da bo on hoto skodovat pa si bo kaj izmislil.sam jaz mislim da glede na to ce u povem da vse vem nebo on rekel kaj bo drugace kot je bilo.Saj ma tudi zeno in otroke.Nebo on to tvegal po moje.
Morijo me tudi vprasanja:
Oblivajo me vprasanja:
Se je res to zgodilo
Kak ravno meni
Zakaj je rabla drugega
Je to vse res,kar je rekla
Kaj ce samo govori da sem lep,da bi bla samo z mano.Kaj ce nisem lepsi od kerega ko sem te vprasal ce sem (npr sodelavca)
Kam naju bo to pripeljalo
Ziher se bo se kaj pokazalo,zvedelo da se je zgodilo v prihodnje.
Je bilo to vceraj res kar mi govoris kak je blo v nedeljo
Po drugi strani pa je to vir ki je na lastne oci videl da je noter vstopil in bil noter nekaj casa.
Si ga prej obvestila (snap)
Si me res samo z njim prevarala
Kak naj vem da je vse kar mi govoris res.kako ti naj verjamem
Kaj ce se je vleklo od junija.Vec krat.Se kake igerce po seksu ali pred.
Skratka.adijo

Kaj naj naredim?nebi rad sel z njo narazen.Ob enem pa se bojim da nebo vec zaupanja da bi kaj takega ponovila

Prosim za pomoc

New Report

Close