Najdi forum

Lep pozdrav
Sem dijak zadnjega letnika računalništva. S puncami imam slabe izkušnje, ker sem zaprt v sebe. Imel sem 2 punci, ki sta me pustili, ker se s puncami ne znam ukvarjati. Živim v dijaškem domu in zelo mi je všeč punca, ki je všeč se vsaj polovici drugih fantov.
Dobivam signale od nje, da sem ji mogoče všeč. Tako se tudi govori po domu. Vpisal sem se na krožek psihologije, da bi bolje razumel punce. Na ta krožek hodi tudi ona. Večkrat delamo v parih in pogosto sem z njo v paru. Vedno sedi tako, da ima eno nogo čez drugo. Prekrizana kolena. Vse punce tako sedijo. Ona pa, ko je z mano to zgornjo nogo se spodvije za spodnjo. Zamota svoje noge. Njena noga, stopalo zgrne noge konča na goleni zadaj na drugi nogi. V to pozicijo se postavi vedno, ko je z mano. Z dugii ne. Imam občutek, da se povleče nazaj, da se umika. Nočem pristopit k njej zaradi tega. Sem mislil, da jo zebe v noge.
Kaj to počne je to zame dober alu slab znak. Mi je rekel brat, da je to pozitivno samo, če ima koleni vame zasukano. Nima tega. Samo Zamota svoje noge.
Kaj to pomeni pri ženskah?
Hvala

Dragi moj računalničar.
Ko bi bile ženske le 0 in 1 kajne?

Dejansko zavita noga ni problem, razen, če si punca ni umila ušes. Če pa si je ušesa umila in nogo zavije samo pred tabo to pomeni, da si ji všeč, ampak seveda, če imaš tudi sam umita ušesa.
Drugače vama ni usojeno. Nič sicer ne omeniš položaja glave ali rok. To spremeni vse in je treba upoštevati, in tudi kako obrača prste na nogi in ali dviga obrvi ali ne. Mikro signali človek!

jao

Ajde resno- naslednjič ji reč: ej, opažam da vedno tako noge zaviješ , in mi je hecno ker tale psihologija mi je mal načela možgane (šala) in razmišlam kaj pomeni taka govorica telesa… a si to opazila…. in bum imaš en plus, da si zbral pogum in imel jajca da si jo presenetil, drugi plus, ker dobro opažaš in še vedela bo, da jo pozorno opazuješ in je to tretji plus. To pa ni tok slabo met tri pluse al kaj?
iz tega razviješ pogovor o telesni govorici in jo povabiš na pijačo po vašem krožku psihologije.

Ampak, pozor!!! – če na pijači zavije nogo trikrat okoli druge noge, ali pa dvigne kozarec z desno roko in ob tem pogleda v levo je pa vsega konec! In umij si ušesa….

Aljaž, lepo pozdravljeni,

Jože vam je zanimivo odgovoril, malo v šali, malo zares. Ljudje smo kompleksna bitja in govorica telesa je le eden izmed načinov izražanja. Prav tako ne moremo posploševati, da način zamotanja nog pri sedenju za vse ženske pomeni isto.

Poizkusite vseeno pristopiti in malo poklepetati. Morda boste dobili še kakšen odziv, ki vam bo več povedal o njenih občutjih do vas. Na ta način pa boste tudi bolje spoznal njo.

Krožek psihologije govori splošno o psihologiji človeka, spoznavanje sočloveka in druženje z njim pa vam pove veliko več – kdo je oseba, ki stoji (no, ali sedi) pred vami. Predvsem uživajte v druženju in se skušajte ne obremenjevat s preveč razmišljanja. Navsezadnje, kaj pa se lahko zgodi?

S prijaznimi pozdravi,

Mag. Miha Štrukelj, Psihoanalitični psihoterapevt v Ljubljani, Link: Psihoterapija Štrukelj

New Report

Close