Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Psihoterapija Tresenje, glavobol, omoticnost..

Tresenje, glavobol, omoticnost..

Pozdravljeni.
Imam tezave s partnerjem s katerim sem ze vec kot 4 leta. Stara sem 21 let.
Gre za to, da preprosto vec nisem srecna, ni to kar potrebujem za srecno zivljenje.
Velikokrat sem hotela oditi,pa sem ostala zato ker je grozil z samomorom.
Pred kratkim sem spoznala drugega, z njim se super ujamem, stoji mi ob strani, mi svetuje…
Je 10 let starejsi. Do svojega sedanjega ze dolgo ne cutim vec nic. Danes sem se s svojim pogovorila in povedala da nemorem preko sebe, in da grem. Spet se je ponovila ista zgodba.jok in groznje.
Sedaj pa sem v sluzbi, cela se tresem ze od dopoldneva, boli me glava, vsake toliko casa me obsine slabost.
Obcasno sem tudi omoticna, ko zelim nekaj prebrat se mi vse zamegli. Pride trenutek, se mi solze ulijejo same od sebe. Srcni utrip imam 90/min v mirovanju.
Zanima me ali bi bilo dobro iti do zdravnika, glede na to da to ni prvic da se tako pocutim.
Jem na silo, ko vidim hrano mi je slabo. Par dni mi niha razpolozenje in pocutje.
Lp

Pozdravljeni,

kolikor vas slišim, v partnerstvu niste srečni, vas pa nekaj zadržuje, da bi partnerja zapustili. Če vas prav razumem čutite razne simptome, ki jih povezujete s temi dogodki? Sprašujete ali bi bilo dobro do zdravnika. Ste imeli kakšno idejo o tem kako bi vam lahko zdravnik pomagal?

S prijaznimi pozdravi,

Mag. Miha Štrukelj, Psihoanalitični psihoterapevt v Ljubljani, Link: Psihoterapija Štrukelj

New Report

Close