Najdi forum

Mejna osebnostna motnja

Pozdravljeni.

Sem študentka fakultete za socialno delo. Letos pišem diplomo in zelo me zanima področje mejne osebnostne motnje. To področje me zanima, ker sem bila 2 leti v zvezi s fantom, ki je kazal precej znakov te motnje. Sama sem se v zvezi zaradi njegovega obnašanja zelo velikokrat počutila nemočno, zato menim da se je najina zveza tudi končala. Celotna izkušnja, ki sem jo doživela me močno spodbuja k temu, da bi to področje še bolj raziskala. Razmišljala sem, da bi bil naslov mojega diplomskega dela “Pomoč ljudem z mejno osebnostno motnjo in njihovim svojcem”. Raziskavo bi zelo rada izvedla tako s svojci, kot tudi z osebami, ki mejno osebnostno motnjo imajo. Zavedam se, da bom do njih še težje pristopila, kot do svojcev. Osredotočila bi se na raziskovanje pomoči in sicer zanimalo bi me s kakšno vrsto pomoči so se že soočili, na koga so se obrnili, kaj jim je pomagalo (ni nujno da je ta pomoč obisk terapevta ali skupine za samopomoč). Rada bi torej raziskala kakšne oblike pomoči so jim vse na voljo, kakšne izkušnje imajo in zanimali bi me njihovi predlogi in nasveti za izboljšanje ali uvedbo novih pomoči.

Sodelovanje bi vsebovalo le anonimno izpolnitev anketnega vprašalnika. Kdor bi bil zainteresiran za sodelovanje, bi mu bila zelo hvaležna in ga prosim naj se mi javi na e-mail: [email protected]

Že vnaprej se vam zahvaljujem za kakršenkoli odgovor.

Lep pozdrav!

New Report

Close