Najdi forum

Učinki MDMA in pogosti panični napadi

Pozdravljeni, 3 tedne nazaj smo se s prijatelji še zadnjič podružili pred karanteno. Na druženju smo uživali marihuano, mdma, in alkohol. Ker me prva dozica MDMA-ja ni prijel mi je prijatelj ponudil še eno, kasneje pa so udarili ven učinki vsega konzumiranega. Slika je začela zaostajat in sem se ustrašil, učinki pa so bli ravno nasprotni od željenega. Imel sem občutek, da bom omedlel. Naslednji dan sem bil precej slab a je s spancem bilo boljše. Minila sta dva dneva in sem imel občutek, da se vse vrača v normalnost, v rednici pa se je vse komaj začelo. Zjutraj se mi je ob kavi močno zavrtelo in začelo me je mravljinčit po celem telesu, občutek je bil kot, da bom umrl, srce razbijalo. Punca me je pomirila, da gre za panični napad, ker je ona že dala to skozi je prepoznala znake. Pomagal sem si z meditacijo in dolgimi sprehodi v naravi, naročil sem si dopolnilo 5htp v kapsulah, vendar si še nisem upal vzet, ker piše, da lahko povzroči slabost jaz pa se vsak drugi dan soočam z napadom, ki so se začeli pojavljat tudi med spanjem. Padel sem v rahlu depresijo, ker ne vidim izhoda iz moje situacije. Kaj mi svetujete?

New Report

Close