Najdi forum

Pozdravljeni!
Zanima me, oče je imel pred 3 meseci rahlo možgansko kap, kar ni pustilo nobenih posledic le vid se mu je začasno poslabšal sedaj je spet normalno. Ampak zadnje 4 tedne je doma samo poležaval nič ni govoril in bil je zamišljen. Zdaj je hospitaliziran v bolnišnici na internem oddelku, noče nič jesti ne piti (tudi doma je že manj jedel in pil in ni hotel jemati zdravil) ima kateter, infuzijo in umetno hrano. Ima zdravila za krvni pritisk, holesterol, sladkor, redčenje krvi in odvajanje vode. Kakor sem prej omenil nima želje po komunikaciji in sploh nas nič ne pokliče iz bolnišnice. Zdravniki so opravili pregled trebuha in pravijo, da je vse v redu. Ne razumem ali mi lahko kako pomagate, mislim da je padel v kako depresijo namreč zato sem se obrnil na ta forum. Lp!

Pozdravljeni,

na podlagi povedanega bi težko ocenil za kaj gre. Ali ste govorili z zdravnikom, če je prišlo do kakšnih možganskih okvar in posledic? V primeru, da ne, potem je možno, da ga je ta življenjski dogodek psihično spremenil. Ali kaj govori o tej izkušnji? Kako jo je doživel?

S prijaznimi pozdravi,
Miha Štrukelj

Mag. Miha Štrukelj, Psihoanalitični psihoterapevt v Ljubljani, Link: Psihoterapija Štrukelj

New Report

Close