Najdi forum

Pozdrav.imam 44 let.pred 10 leti sem bila zaradi poskusa samomora 3 tedne v klinicnem in 3 mesece na psihiatriji.diagnoza. huda depresija z znaki psihoze.teh nekaj adp sem jedla le 2 meseca saj sem se samo redila po njih ucinka ni bilo.nekaj let sem sem kar uredu vendar cca 1.2 meseca me muci nespecnost, ponoci se znojim, nimam apetita, tresem se…nimam volje niti v sluzbo niti za nic.kaj naj.imam super os.zdravnika ali je mozno da mi on predpise karkoli ali moram spet k psihiatru.naj povem ko sem zakljucila zdravljenje sem hodila se par mesecev na ambulantno zdravljenje na studenec.najraje bi naredila konec vendar se bojim da mi bo spet spodletelo.hvala.lp

Pozdravljeni,

v življenju imamo boljša in slabša obdobja. To je popolnoma normalno. Vi ste se več let počutili dobro, zdaj pa krajše obdobje slabše. Se je zdaj dogajalo kaj takega, kar bi vam lahko poslabšalo počutje?

Priporočam vam, da se obrnete na vašega psihiatra/injo in poveste za spremembo v počutju, obrazložite svoje stiske in težave s katerimi se soočate. On/ona vam bo po potrebi spremenila farmakološko terapijo. Vašega psihiatra/injo lahko povprašate tudi o možnostih za psihoterapijo kot dodatek k zdravljenju. Pri psihoterapevtu/tki lahko več spregovorite o svojih težavah s katerimi se soočate, kar že samo po sebi olajša stisko in tudi iščete možne rešitve.

S prijaznimi pozdravi,

Mag. Miha Štrukelj, Psihoanalitični psihoterapevt v Ljubljani, Link: Psihoterapija Štrukelj

New Report

Close