Najdi forum

Ves čas imam občutek da mi bo nekdo nekaj naredil

Prosim pomagajte stara sem 17 indanes me je nekdo užalil. Od tistega trenutka naprej imam ves čas občutek da mi bo nekaj naredil in mi vse uničil. Njega sploh ne poznam vem samo da je iz Kopra, jaz sem iz mbja. Užalil me je na fbju in zmešalo se mi bo. Že cel dan imam tak strašen občutek da so vsi proti meni pa da se bojo vsi namene spravili pa me ubili al pa nekaj zdaj nemorem spat čeprav sem vstala ob petih sam o tem razmišljam, že vse vidim kako bo kako me bojo vsi šikanirali in žalili. Najraje bi si zbrisala fb ampak me je strah da bo kdo naredil fejk profil z mojim imenom in potem me bo kdo udaril. Najbolj se bojim da bi me kdo pretepel. Nemorem vec dihat, tresem se nevem kaj naj naredim ne morem si izbit iz glave. Nevem kaj naj naredim samo razmišljam o tem kaj je rekel in nemorem nehat čeprav hočem nehat ampakkk res nemorem. Tak občutek imam da se bo vse zrušlo in da prihaja katastrofa, tišči me v pljučih in slabo mi je, ko zaprem oci vidim vsee živo, znorelaaa bommm, nemorem nehat mislit nato. Prosimm za pomoč za nek nasvet karkoli ker drugace se mi bo res vtrgaloooo

Pozdravljeni,

če prav razumem imate občutek, da so vsi proti vam, ker vas je nekdo užalil preko fb-ja? Sprašujem se s čim vas je užalil. Kaj vas je tako prizadelo?

Ste že kdaj prej doživeli tak strah in telesne simptome ali je to nekaj novega?

S prijaznimi pozdravi,

Mag. Miha Štrukelj, Psihoanalitični psihoterapevt v Ljubljani, Link: Psihoterapija Štrukelj

New Report

Close