Najdi forum

Ze pred dvema letoma sem dozivela hud panicen napad. Vsaj jaz mislim da je bil. Od takrat je moje pocutje grozno. Imam strah pred smrtjo in boleznimi. Omsm tezave z zelodcem prevec kisline cudnim bitjem srca znotraj telesa cutim tresenje. Opravila sem vse mogoce preoskave uzksrdoologa gastoslopijo kolonoskopijo uz trebuha. Niso nasli nobene bolezni. Dobila sem ad asentra in helex po potrebi. Sd jemljem priblizno pol leta pa se mi zdi da mi ne pomaga naj bolj. Cez dan nekako finkcioniram najslabse je zvecer. Kako si naj izboljsam svoje pocutje

Pozdravljeni,

opisujete psihične in fizične simptome, ki vam nakazujejo, da so v vas intrapsihični konflikti ali nerazrešene travme. Gre za utripajočo lučko, ki vas opozarja, da je potrebno razrešiti nekatere vsebine, ki so verjetno nezavedne narave. Priporočam vam, da poizkusite s psihoterapijo, kjer boste lahko prišli v bolj poglobljen stik s seboj. Ponavadi se tudi simptomi potem zmanjšajo ali umaknejo.

S prijaznimi pozdravi,

Mag. Miha Štrukelj, Psihoanalitični psihoterapevt v Ljubljani, Link: Psihoterapija Štrukelj

Zdravo, prosila bi vas če si vzamete 3 minutke časa in rešite tole kratko anketo.
Najlepša hvala. https://www.1ka.si/a/112308

New Report

Close