Najdi forum

Imam probleme s stresom. Pred kratkim sem prekinil tudi pitje alkohola(3pive na dan ) in sedaj je komaj 10dni.zdravnica mi je pred pisala helex ampak se bojim zasvojenosti z njim .Kaj mi svetujete da naj jemljem.hvala

Pozdravljeni,

Helex je pomirjevalo in ga ni priporočljivo jemati redno, ampak samo po potrebi, ko res ne zmorete stiske. Kot ste že sami ugotovili je ob redni uporabi nevarnost zasvojenosti. Kakšne imate razloge, da bi ga jemali? Kakšne težave imate s stresom?

S prijaznimi pozdravi,

Mag. Miha Štrukelj, Psihoanalitični psihoterapevt v Ljubljani, Link: Psihoterapija Štrukelj

Problem nastane npr .Ko grem proti službi ,bilo kam kjer je več ljudi. Ostanem brez energije ,moči. Po čelu in rokah čutim mravljince, v želodcu kod kamen. Občutek slabosti. Priznam, da ko ne pijem mi je sedaj dosti bolje a vseeno je prisoten strah kdaj bo nastopil tisti občutek, ki se ga ne da opisati. Upam ,da je to samo bilo samo zaradi prekomirnega pitja alkohola v poletnih dneh in izgorelosti od dela .Upam na najboljše ,sicer pa danes nisem uzel helexa ampak le baldrijanove kapljice, katere mi dajejo občutek varnosti. Zdravil pa se bom raje izogibal in prav tako alkohola

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni,

opisujete simptome, ki so lahko del anksioznosti. V primeru, da se vam stanje ne bo izboljšalo vam priporočam, da poizkusite s psihoterapijo.

Želim vam hitro okrevanje!

S prijaznimi pozdravi,

Mag. Miha Štrukelj, Psihoanalitični psihoterapevt v Ljubljani, Link: Psihoterapija Štrukelj

Upam da mi bo uspelo. Hvala in lp

New Report

Close