Najdi forum

Ne vem kako naprej

Bil sem 7 mesecev v razmerju ki je bilo zelo burno…. Ogromnokrat sva se razšla in spet bila skupaj.. Dostikrat sem jaz prosil da sva spet skupaj… Res jo imam rad in se vedno jo imam a največji problem je v temu kako jo naj preboli…. Se zavedam da tako ne gre več naprej… Non stop sem pod stresom enkrat sem celo doživel živčni zlom… Res jo imam rad samo tako ne gre več naprej.. Vsi bližnji že trpijo zaradi mene posebno otroka moja…. Kako jo naj prebolim in začnem normalno živeti… Samo boli res boli

Pozdravljeni,

kako jo preboleti, me sprašujete. Težko boste sami šli čez vse te težke občutke. Čez vse to, kar se prebuja v vas. Potrebujete oporo, da boste ponovno našli notranji mir in boste obvladali vsa ta občutja, ki so v vas, namesto da je obratno, da čustva obvladajo vas. Če želite, da vam pomagam pri soočenju z vsemi temi čustvi in povrnitvi notranjega miru preko “Zooma”,me pokličite na tel. 031/347-313. Prva pomoč pri takih zadevah pa je gotovo pridobivanje notranje moči preko ozaveščenega počasnega dihanja, ko zapremo oči, sledimo zraku, ki gre v naše telo, ga za nekaj časa zadržimo v sebi in nato počasi izdihnemo in si pri tem govorimo stavek, ki nas pomiri, kot je npr. zmogel bom, vse bo v redu, pusti času čas, …Ter pomembno je, da občutimo čustva, ne glede na to, kako bolijo, ter se zavedamo, da bodo minila, ter da jih izražamo na primeren način.
Vso srečo vam želim!

Mateja Debeljak www.vsedobro.si

To so karmicni odnosi. Imela pri 20-ih isto, fanta pustila in to me je tako potolkli, da sem ga prosila da sva bila spet skupaj. Nato noro bolno razmerje ki se je nadaljevalo. Dokler nisem dojela, da je to bolno. Pustila sem ga in zadihala, niti sekunde obzalovanja. Počutila sem se, kot da je en težek maček vstal od mojih prsi, da sem zadihala
Takrat sem ozdravela od tega bolnega odnosa. Danes sem srečno poročena že 20 let, nobene stiske, ko najdeš sorodno duši, se dopolnjujeta ne pa dusis

nova
Uredništvo priporoča

Sem na istem.. Podpore nimam, nevem kako naprej, to razmerje me psihično sesuva iz dneva v dan.. Živiva skupaj 6 mesecev a želim si oditi, vem da nekega dne bo prišel ta dan ko me bo zlomilo, če ne bom odšla.. moram poskrbeti zase, za svoje zdravje a notranje moči nimam.. Če je kdo od vas bil v podobni situaciji naj mi piše.. več povem na privat

New Report

Close