Najdi forum

S partnerjem hodiva na terapijo glede težav v zakonu….terapevt je večkrat omenil da imava veliko stvari iz otroštva za predelati, delati na sebi, opustiti misel na težko otroštvo in strmeti v prihodnost….kako naj si pomagam, mogoče kakšna literatura, ali pa na koga se obrniti….vsak nasvet dobrodošel.lp

Pozdravljeni, za začetek vam bi predlagala knjigo: Drama je biti otrok, pisateljice Alice Miller. Če ste v okolici Ljubljane, se lahko dogovorite tudi z menoj za svetovanje. Imam veliko izkušenj na tem področju. Pišite mi v zasebnem sporočilu.

Lep pozdrav!

Mateja Debeljak www.vsedobro.si

Hvala vam, se posvetim literaturi…žal nisem iz Lj, mi je bližje Novo mesto. Lp

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljena!
Sama sem imela izredno otrostvo, veliko tezav, padcev in zalosti je bilo prisotnih. Sama sem dokaj trmasta in ker sem si hotela pomagati, sem svojo pozornost obrnila nasploh v osebnostno rast. Ugotovila sem kako se vzorci lahko spreminjajo s samim delom na sebi. Ze mnoga leta poslusam Ano Bučevič, ki jo najdete na youtube kanalu z izvrstnimi posnetki na razlicne tematike. Vedno me spravi na pravo pot, ko se znajdem v dilemi.. Ogromno posnetkov ima tudi na temo partnerstva, zato svetujem da si pogledate njeno stran videov in izberete tistega, kateri naslov vas najbolj pritegne. 🙂
Knjige, ki so meni zelo ljube na to temo so v vecini od Louise Hay, predvsem “življenje je tvoje” – to je kot neka biblija zame.. Ogromno lepih knjih najdete tudi od Paola Coelha, Deepak Chopra..
Vse dobro na vajini poti!
Ce je vredno, vztrajajte 💕

New Report

Close