Najdi forum

Skoraj dve leti sem živela v enem strupenem okolju, med ljudmi s katerimi nisem mogla nikakor najti skupnega jezika. Vsakodnevna podtikanja, zatoževanja posmeh in poniževanja. In kar naprej stres. Koliko živcev mi je šlo ker sem poskušala ugoditi in biti njim enaka. Na koncu, ko sem doživela še eno v vrsti poniževanj, sem imela dovolj in sem si poiskala drugo delo. Dobila sem ga takoj. To je res steklo skoraj brez naporov.
Potem pa sem začela iskati stanovanje. Kamorkoli sem hotela iti na ogled mi ni uspelo. Nisem mogla dogovoriti termina za ogled, potem nisem mogla dobiti osebo na telefon da se sploh dogovorim za ogled. Najdla eno stanovanje, poslala vlogo pač da hočem to stanovanje, ni bilo nobenega odgovora, pokličem agencijo in mi rečejo da je agent na dopustu in pride čez en teden. Sem rekla, da pač mogoče ne bom toliko časa čakala, ker se mi mudi in moram nujno najti eno namestitev. Od teh ni bilo odgovora. Potem so se pojavila nova stanovanja in kamor sem hotela poklicati in se dogovoriti ni uspelo. Me kr zmrazi. Našla sem eno sobico v stanovanju, začasno rešitev. Upam, da ne bo polomija. Ker so se vmes zgodile tolike stvari da je kr noro. Veliko stvari ko sem hotela zorganizirati, se je podrlo. Odkar pa sem dala odpoved pa me neznosno boli glava. Neznosno. In kr ne neha. Ob tem glavobolu pa se občasno sproži še slabost v želodcu da bi kr bruhala….
Saj vem da gre za stresno obdobje, sploh z upoštevanjem vsega kar se je zgodilo. Samo vseeno mi je hecno vse skupaj…

Pozdravljeni,
ste že slišali, da to česar se zavedamo v medsebojnih odnosih in glede sebe, je le vrh ledene gore. Bistvo je skrito. Kaj se dogaja v vas? Preko telesa lahko pridete do odgovorov. Katera čustva se porajajo v vas, pa si jih mogoče ne priznate, jih niti ne občutite. Vzemite si čas zase, v tišini, postavite si vprašanje, kaj mi sporoča ta situacija, kaj povzroča v meni. Kaj mi sporoča glavobol? Kaj je namen vsega tega? Mogoče ne bo takoj odgovora, če boste vztrajni bo prišel. In ne pozabite na vprašanje, kaj potrebujem in kje lahko to dobim.
Srečno!

Mateja Debeljak www.vsedobro.si

Imam problem z “neumnimi” in nepremisljenimi dogodki v preteklosti. Ko se jih spomnim mi gredo vcasih na jok ali pa me žrejo kar dolgo. Kaj narediti da se ne bom obremenjeval z njimi
HVALA IN RES BI BIL HVALEZEN ZA POMOC

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni,
očitno dogodki še niso predelani, kot se temu reče. Dokler boli, dokler tišči in podobne zadeve, toliko časa so v nas še občutki, ki jih je treba dati ven. Lahko preko pogovora s sočutno osebo, ki vas bo res poslušala, lahko s pomočjo EFT metode ali po domače tapkanja, o tem si lahko preberete na spletu, lahko pišete in pišete o vseh občutkih, lahko greste h terapevtu, bo pa potrebno dati ven iz sebe..
Lep pozdrav!

Mateja Debeljak www.vsedobro.si

New Report

Close