Najdi forum

Zadnje desetletje je svet ponorel za novodobnimi, modernimi in nečloveškimi frazami, izrazi in novodobnimi zapovedmi, ki vsekakor zahtevajo in nalagajo, da moraš biti nasmejan, vesel, dobre volje ne glede na to kaj se ti zgodi. Da ne smeš dovoliti, da te karkoli spravi v slabo voljo. Moraš se nadzirati, moraš se takoj spraviti v dobo voljo. Halooooo. Takoj moraš preklopiti gumb. Od kje ti pravica, da si slabe volje, od kje ti pravica, da si resen, od kje ti pravica, da se jeziš. Biti moraš nasmejan, vedno. Ker edino to je tisto pravo in sprejemljivo v današnji družbi brezčutnih ljudi, ki ne premorejo nobenih čustev in se na zapoved smejijo. Biti moraš marioneta in to nasmejana. Da ja ne bi prišel ne nasmejan.
Na bruhanje mi gre od brezčutnih ljudi ne premoro ničesar drugega razen napiflanih floskul tipa Moraš biti srečen in nasmejan, moraš biti dobre volje in nasmejan pa bo vse tko kot ti želiš, sm smejat se moraš pa ti bo vse šlo v življenju,
Na bruhanje mi gre od izumetničenih pbrazov, ki se smejijo iz oči pa jim žari mraz in zagrenjenost. Ki se smejijo in istočasno pljuvajo čez druge v upanju, da jim bo kdo potrdil kako so pa oni super, brez napake.
Na bruhanje mi gre od glupih in nepismenih ljudi, kateri ne premorejo toliko življenjskih izkušenj, da bi vedeli da ne moreš biti 24 ur nasmejan in dobre volje, ker nisi robot temveč človek katerega se hočeš nočeš dotaknejo kakšne stvari in se to posledično odrazi na samem počutju.
Na bruhanje mi gre od tega umetnega človeštva in robotov, ki živijo na ukaz neke internet svetovalke ali vedeževalke, ki jim kroji usodo, ker sami nimajo jajc da bi živeli, čutili in bili pristni.

Se podpišem!

New Report

Close