Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Vrnitev k sebi Iščem "gospo Slavico" – delavnice za pozitivno mišljenje

Iščem "gospo Slavico" – delavnice za pozitivno mišljenje

Pozdravljeni,

pri stricu Googlu sem obupala, zato se obračam na vas.
Rada bi našla več informacij oz. celo ime in po možnosti kontakt neke “gospe Slavice”, ki je nekaj let nazaj imela delavnice (skupinske, sklepam pa da tudi individualne) za učenje pozitivnega mišljenja. Delavnice je imela v Ljubljani, nekje v Štepanjskem naselju. Te delavnice je organizirala že v zgodnjih jutranjih urah med tednom, tako da si po (!) terapiji lahko še ob 8h zjutraj prišel v službo.

Imam prijateljico, ki je tja hodila dlje časa, menda kupila celo knjigo, katere avtorica je bila ta gospa… a se je knjiga založila, prijateljica pa nima več kontakta, se ne spomni ne priimka, ne kaj drugega “uporabnega”, da bi jo na netu znala poiskati sama…
Zakaj se sploh trudim? 🙂 Ta ista prijateljica sicer ne ve nič od tega, ostalo pa ji je bistvo: način, kako se spopasti s svojimi problemi, konflikti, strahovi, kako se skoraj dobesedno prisiliti, da tudi, ko misliš, da ti je najhuje, znaš odgnati vso jezo in bes in pogledati zadevo s pozitivne strani… Seveda je eno to znati delati sam zase, drugo pa spoznati vir, ki ti bo dal strokovne napotke, kako to doseči.

Zato bi mi veliko pomenilo, če se tukaj morda najde kdo, ki bi ob branju teh mojih skromnih iztočnic vseeno doživel “heureka” moment in mi znal / hotel pomagati.
V naprej hvala!

New Report

Close