Najdi forum

DOKONČNO PREBOLELA

Ne bom pisala slavospeve o tebi,čakala sem te tako dolgo..predolgo,vem,da mi nisi nič obljubljal,ampak lahko bi ostala v nekakšni vezi ,že zaradi..eh ,prišla sem k sebi ,sem pa trpela ,pa ne zaradi tega,ker si imel še druge-sem vedela že prej.Kako zelo sem te pogrešala ne boš vedel nikoli,a ni lažje povedat,da si imel še veliko drugih ,meni pa govoril,da sem posebna?Sploh veš,kakšno škodo narediš osamljeni ženski z laganjem?Ne zamerim ti nič ,nič več-nisi kriv ,da sem ti verjala,kriv si ,da si mi za vedno strl srce.Sebi sem oprostila,da sem bila tako slepa,a imela sem te rada ,tebi pa želim,veliko sreče z ljubicami ,kam te bo pa to pripeljalo-bo pokazal čas.Vsaka šola nekaj stane-no jaz sem jo pošteno plačala in nikoli več

Ljuba gospa,

v bolečini marsikaj rečemo, tudi obljube za vedno in nikoli več. Ker boli. Vedno, ko nas nekaj globoko rani, se odpre še vse za nazaj, kar še ni zaceljeno in je potrebno zacelitve. Vedeli ste, da ima druge in ste pristajali na to. Pristajali ste na to, da si ga delite še z ostalimi. Nekje v sebi ne verjamete, da ste vredni ljubezni človeka, ki vam je všeč, ga imate radi. In zato pristajate na drobtinice iz mize obilja. Dobra novica v vsem tem je ta, da odnos ljubezenskega partnerja do nas, izraža naš odnos do sebe. Torej, če boste delali na sprejemanju same sebe, se bo spremenil odnos ljubezenskih partnerjev do vas.
Kako se v resnici cenimo, koliko se dejansko imamo radi, to se kaže v odnosu drugih ljudi do nas. Ne koliko mislimo, da se imamo, koliko se v resnici imamo. Čeprav tako radi govorimo o tem, to so nam naredili, je potem, ko nas mine »ta prva, ta huda« bolečina, čas, da se vprašamo, kaj znotraj nas, je pripeljalo tega človeka v moje življenje. Kaj mi sporoča življenje? Kaj znotraj mene še ni zaceljeno, še potrebuje pozornost in sprejemanje?
»Slišim« vašo bolečino in vam tukaj na tej strani besed stojim ob strani. Upam, da vaši zadnji napisani besedi, nikoli več, pomenita, da ne boste več šli v vezo s človekom, ki vas ni vreden in ne to, da se boste zaprli pred moškim svetom. Učite se ljubiti sebe; poiščite, kje se ne sprejemajte in boste videli v vaše življenje bodo prijahali ljudje, ki vas bodo vredni, vas in vaše ljubezni.
Srečno!

Mateja Debeljak, univ. dipl. soc. delavka

Mateja Debeljak www.vsedobro.si

New Report

Close