Najdi forum

prijatelji, družabnost

Živjo! Sem brez prijateljev..nimam nobenega, s katerim bi lahko šla na pjačo, zelo rada bi imela kakšno prijateljico, da bi počele vse skupaj. Imam fanta, s katerim se veliko kregam in velikokrat jokam zaradi tega. Imam občutek, da prav zaradi tega, ker sem tako osamljena, tudi nimam dovolj samozavesti. On je tudi moj sošolec in že od prvega dne na faksu se družim z njim in tudi z njegovim prijateljem. Rada pa bi kakšno žensko prijateljico, da ji lahko zaupam babje stvari, me spravi v dobro voljo…Vedno bolj se zavedam, da sem brez prijateljev, to imam ves čas v glavi in posledično se počutim zelo slabo, občutek imam celo, da sem depresivna. Rada bi imela prijateljico, tako, s katero se ne bi samo pogovarjala, ampak bi ji res lahko zaupala.

prosim pomagajte!

Pozdravjeni,

to da veste, kaj si želite, je dober začetek. Če bi prijateljice prodajali v trgovini, bi bil problem rešen. Šli bi do pulta in bi oddali naročilo. Če se malce pohecam. Vsi si želimo imeti dobre prijatelje/prijateljice. Take, ki te razveselijo, ko si na tleh, in s katerimi lahko počnemo skupne stvari. Vi ste sicer napisala vse, da bi s prijateljico počeli vse. Za tako prijateljstvo se mi zdi, da je gotovo prepozno, da se to dogaja bolj v otroštvu. Če želite imeti tako prijateljico, je najbolje, da v prvi vrsti vi postaneta taka oseba. Da vi drugim ponudite to, kar si želite imeti od prijateljice. Saj pri pravem prijateljstvu gre za vzajemnost. Pridružite se skupini, kjer imate kakšen interes in so še dekleta. Potem ne “prežite”, kdo od navzočih bi bila vaša prijateljica, ker to povzroča napetost, ki odbija. Ampak bodite sproščeni, odprti in tako kot sem dejala, pri sebi gojite lastnosti, ki si jih želite imeti pri prijateljici.
Naj vam bo vse skupaj pustolovščina.

Srečno!

Mateja Debeljak, univ.dipl.soc.delavka

Mateja Debeljak www.vsedobro.si

Tudi jast iščem družbo zato te bi rad spoznal .
Vendar kot praviš da imaš težave z fantom ki te uzmerja .
Zato te vabim na ples s steboj da se bi spoznala .

nova
Uredništvo priporoča

bgirl, od kod pa si ? Danes se mi zdi, da je težko dobiti res dobre prijatelje, s tem se sama soočam že vseh 29 let, pa sem imela prijateljice za katere se je izkazalo, da sem jih bolj jaz imela za prijateljice kot one mene ali pa se je življenje “zasukalo” pa to prijateljstvo ni prestalo preizkušnje, ponavadi nas družijo skupni interesi, stil življenja, poskusi kakšno punco kje ogovorit na kakšni dejavnosti, predvsem pa bodi zadovoljna saba s sabo

New Report

Close