Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca mrzle noge-moja nočna mora

mrzle noge-moja nočna mora

Že več let me nenormalno zebe v noge.Imam 30 let in sem pred parimi leti shujšala dobrih 20 kg .Malo preden sem shujšala sem tudi za dobra 3 leta nehala jesti meso.Zadnje 2 leti jem meso,ali pa prehranska dopolnila-železo.Prav tako sem pred 2 leti šla na pregled krvi ampak so bili rezultati ok.Zdravnica je rekla,da me zebe v noge ker sem shujšala ampak mojega problema panii rešila.Rekla mi je le to,da naj pokličem po telefonu za izvide in da če bodo ok da ne rabim hoditi k njej ker mi ne more pomagati.
Moje zadnje upanje,da bi me nehalo zebsti v noge je bilo ognjičevo mazilo s katerim se mažem ampak mi niti to ne pomaga uporabljam pa ga od jeseni.Kaj sploh še lahko naredim?Ker mi mrzle noge že prav grenijo življenje.V stanovanju me zebe tudi,če je 20,21 ali pa 22 stopinj.Pred dobrimi 10 leti(pri 20 preden sem se zredila) sem bila na isti teži kot sedaj ampak v noge me pa ni zeblo…

Pozdravljeni!

Nekateri pravijo, da jik pomaga knajpanje (izmenična topla – hladna voda). Sicer pa kakšne pametne rešitve ne vem.

LP
Mateja

New Report

Close