Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Občutek “guganja”

Občutek “guganja”

Lep pozdrav
ze sodec po naslovu imam probleme z opisom obcutka ki ga dozivljam ze dalj casa, sedaj pa sem se odlocil da povprasam ce kdo ve kaj se sploh dogaja z mano
vcasih imam obcutek kot da se gugam, ce se poskusim koncentrirat na ta obcutek lahko tudi spremenim smer guganja, levo desno, naprej nazaj, glava desno noge levo itd.
veckrat se mi to dogaja v postelji ali za racunalnikom
opazil sem tudi, da ko sedim za racunalnikom se mi cela slika trese levo in desno tako da se besedila ne morem prebrat
v postelji tega ne opazim ker je pac tema 😛
z zdravjem nimam tezav, dogaja se mi tudi ko sem sit, torej mislim da ni nizek sladkor, sem krvodajalec, torej predvidevam da je s krvjo vse v redu
pri zdravniku se nisem bil zaradi tega

PS
ta obcutek guganja je dokaj izrazit, ne cutim samo tresenja, ampak kot da se mi celo telo premika levo desno za 1 meter
vcasih ce ne izgine hitro, priblizno 30 sekundah me tudi zagrabi slabost, kot na vlakcu smrti ali kaj podobnega

je kaj narobe z mojim notranjim usesom?
z ravnotezjem nimam tezav preko dneva

Pozdravljeni!

Težava bi lahko bila v notranjem ušesu. Oglasite se pri vašem zdravniku, saj obstaja nekaj preprostih testov, da to potrdi. Sicer pa na ORL kliniki izvajajo testiranja. Smiselno bi bilo, če vas vaš izbrani zdravnik napoti tja.

Lep pozdrav
Mateja

New Report

Close