Najdi forum

RTG desnega kolka

Pozdravljeni,

pred skoraj desetimi leti sem med igranjem nogometa staknil poškodbo desnega kolka. Brcnil sem žogo in po iztegu noge začutil hudo bolečino v desnem kolku kot da bi si pretegnil neko mišico. Naslednji dan sem komaj prihodil do zdravnika. Zdravnik me ni poslal na noben pregled in rekel naj počivam doma. Po parih tednih je bolečina minila. Nisem vedel kaj storiti. Lani sem po toliko letih odšel na rentgen saj občasno čutim bolečino in škripanje oz. šumenje v predelu kolka. Zdravnik je sliko opisal z: Osteofit lateralnega dela strehe acetabuluma. Zaradi poškodbe sem zelo zaskrbljen. Zdravnik mi predlaga vaje ampak se mi zdi da bi za to bil potreben podrobnejši pregled. Prosim za nasvet. Imam tudi sliko iz rentgena katero vam lahko pošljem na email.

Hvala in lep dan

Peter

Pozdravljeni,

Svetujem, da opravite pregled pri zdravniku, ki se posebej ukvarja s poškodbami kolka. Svetujem vam dr. Klemen Stražar-ja, na ortopedski kliniki v Ljubljani. Zdravnik bo tudi po pregledu RTG posnetkov ocenil ali je potrebno opraviti tudi MRI kolčnega sklepa.

Lep pozdrav,
Renata Vauhnik

ARTHRON, Sklepne in športne poškodbe Ljubljana, Celje, Maribor, Nova Gorica 041 654 330, [email protected], http://www.arthron.si

New Report

Close