Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem ARTHRON – fizioterapija živčevje v stopalu po operaciji hernije L5S1

živčevje v stopalu po operaciji hernije L5S1

Pozdravljeni,

Pred 14 dnevi sem imel zaradi precej hude vkleščenosti živca operacijo hernije; in sicer na nivoju L5S1. Vem, da je okrevanje živca dolgotrajnejše, ter da ne bi mogel biti že v povsem fit stanju, pa vendar imam vprašanje.
Mravljinčenje v ritnici in stegnu je popustilo, noga pod kolenom je brez občutka in še vedno mravljinči. Sprednji del stopala je še vedno nemočen in nezmožen opore na prstih. Teden dni po operaciji me je v podplatu, ki je bil dotlej brez občutenja, pričelo zbadati oz. občutek je podoben kakor da bi me v stopalu stresala elektrika. Močno! Istočasno se je pojavila zelo močna pekoča bolečina na ahilovi tetivi. Obe bolečini sta intervalni in močni. Gre tu za znake sproščanja živca? Je to v redu?
Sedaj se je pojavil še občutek odmrle pete in s tem nezmožnost opore na nogo. Upam, da le začasno! Po operaciji moram hoditi, se gibati, vendar mi stanje ni naklonjeno. Kaj menite?
Hvala za odgovor.
Lp

Spoštovani,

Svetujem, da opravite pregled oz. se posvetujete z zdravnikom, ki vas je operiral.

Lep pozdrav,
Renata Vauhnik

ARTHRON, Sklepne in športne poškodbe Ljubljana, Celje, Maribor, Nova Gorica 041 654 330, [email protected], http://www.arthron.si

New Report

Close