Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem ARTHRON – fizioterapija Problemi z rameni (športnik)

Problemi z rameni (športnik)

Pozdravljeni, vesel bom kakršnekoli pomoči.

Pri dvigovanju uteži se mi zadnje nekaj mesecev pojavljajo bolečine v ramenih, ki se širijo v biceps/triceps in tudi v mišico podlaketi. Skušal sem z mirovanjem (kar nekaj tednov) a se bolečina vrne. Je kot da bi bil tendonitis vendar sem skoraj prepričan, da problem izvira v slabi poziciji ramen in prevelikega pritiska na zapestje pri izvajanju počepa.

Poleg zaželjene pomoči bi bil hvaležen dobre reference kam se lahko obrnem v Mariboru za pomoč.


Pozdravljeni,

Pomembno je ugotoviti, kje je vzrok vaših težav. Lahko je v oslabelosti mišic skapulo torakalne povezave, lahko je vzrok znotraj sklepni – poškodba mišic rotatorne manšete,… Svetujem pregled pri zdravniku, ki vas bo na osnovi kliničnega pregleda napotil na RTG in/ali MRI. V Mariboru se lahko naročite v ambulanti mag. Iztok Pilih-a.

Lep pozdrav,
Renata Vauhnik

ARTHRON, Sklepne in športne poškodbe Ljubljana, Celje, Maribor, Nova Gorica 041 654 330, [email protected], http://www.arthron.si

New Report

Close