Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem ARTHRON – fizioterapija hernija in zdravniško potrdilo

hernija in zdravniško potrdilo

lepo pozdravljeni!

Več let sem se tkmovalno ukvarjal z različnimi borilnimi veščinami in dosegal odlične rezultate na državni in mednarodni ravni. Pred nekaj leti sem imel lažjo obliko diskus hernije in zato 2-3 leta nisem tekmoval. Ker sem večino prostega časa namenil rehabilitaciji že pol leta lahko normalno treniram, imel sem tudi že sparringe s drugimi tkmovalci in ni bilo nobenga problema. Sam bi zelo rad spet pričel s tekmovanji, a mi je včina zdravnikov, ki sem jih vprašal poedala, da najverjetneje nebom prejel (obveznega) potrdila na medicni za šport.

Zanimajo me možnosti, ki jih imam- ali da bi dodatni testi pokazali, da je že vse vredu ali če obstaja kakšna možnost, da bi podpisal, da se zavedam tveganja. Zdravniško potrdilo potrebujem v bistvu zaradi inšpekcije, saj noče da bi moj klub dobil kakšno kazen zaradi mene.

Pozdravljeni,

Svetujem, da vprašanje posredujete na [email protected].

Lep pozdrav,
Renata Vauhnik

ARTHRON, Sklepne in športne poškodbe Ljubljana, Celje, Maribor, Nova Gorica 041 654 330, [email protected], http://www.arthron.si

New Report

Close