Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Duševno zdravje Rad bi spoznal prijateljico ali punco za resno zvezo (Dopisovanje – MSN, E-Mail…)

Rad bi spoznal prijateljico ali punco za resno zvezo (Dopisovanje – MSN, E-Mail…)

Rad bi spoznal prijateljico ali punco za resno zvezo, ki ima težave v Duševnem zdravju, saj me zdrava prijateljica/punca ne bi razumela. Ime mi je Sandi, star sem 23 let, živim v Radovljici, imam črne lasje, modre oči. Leta 2006 sem bil na zdravljenju v Psihiatrični bolnišnici Begunje na Gorenjskem, zaradi poskusa samomora. Moja diagnoza je Nediferencirana shizofrenija. Jemljem zdravila Zyprexa 10 mg. Obiskujem SentGor Radovljica (Slovensko združenje za Duševno zdravje). Samo na Šentu imam prijatelje. Še nikoli nisem imel punce tako, da se ne znam niti poljubljati, kaj šele imeti spolni odnos s punco. Ukvarjam se z računalništvom, plavam, kolesarim.

MSN naslov:

[email protected]

Gmail Elektronski naslov je isti tako, da me tiste punce, ki imajo Gmail (Google Talk), lahko vpišejo na Gmail-u (Google Talk-u).

Imam Spletno kamero.

Punce, javite se. Prosim. Zelo sem osamljen in bi rad spoznal punco ali vsaj prijateljico.

Dragi “Sandi1987”!

Tvoje sporočilo je nekoliko neobičajno, a sem ga vseeno odobrila. Všeč mi je tvoja iskrenost in skupaj z njo pogum, ko si na takšen način povedal, kaj bi rad.

Želim ti, da se ti bo javilo veliko punc in da boš med njimi našel kakšno po svoji meri.

Maja

PS. Oglasi se še kaj in povej, kako ti je šlo.

Dragi “Sandi1987”!

Naš predsednik me je spomnil, da te lahko povabim-o še na spletni portal POSLUŠALEC.SI, kjer boš tudi morda lahko našel kaj zase.

Srečno!

Maja

nova
Uredništvo priporoča

Samo za informacijo vsem; javila sem se mu na oglas. Vse lepo in prav, dokler ni njega začelo motit to, da nisem 24/7 na voljo na msnju. Sedaj je bogi revež užaljen. Seveda, užaljen, ker nisem dežurna pred računalnikom. Kot da nimam v življenju še kakšnih drugih obveznosti in stvari za počet. Me niti ne čudi, zakaj še ni imel punce. Dragi Sandi, še marsikaj se moraš naučit o življenju.

Rad bi spoznal kakšno prijateljico ki me bi pomagala ter se družila z menoj .

Pozdravljeni,

menim, da bi se morali obrniti na kakšen drug forum glede na svoje želje 🙂

lp

Bernarda

New Report

Close