Najdi forum

Kje naj najdem energijo?

Lep pozdrav. Končno sem sama sebi priznala, da si sama ne morem več pomagat. Stara sem 31 let. Na zunaj sicer z mano ni (še) nič narobe, v bistvu sem pa čisto na robu zloma. Imam fanta, ki ga imam grozno rada, ampak ga skrivam pred starši, ker je trenutno na DTO. Vem, da bosta znorela, ko zvesta zanj. Ampak to niti ne bi bil tak problem, če bi imala v službi vse pod kontrolo. Imamo družinsko trgovino, jaz sem s.p. in tudi naredim 99% vsega dela. Mama je še v svoji službi, oče pa v pokoju. Zadnjih nekaj mesecev nisem na svojem delu naredila nič, razen tekočih zadev, da stvari normalno laufajo. Vse ostalo mi stoji (razne evidence za davčno,…) . Ko bo enkrat prišel kak inšpektor v hišo, bo ogenj v strehi. Glavni problem je pa v tem, da se enostavno ne morem spravit k delu. Cel dan visim v službi, pa samo nekaj bluzim. Starša sploh še nista opazila, da ni nič narejeno, saj se delam, da delam. Pa točno vem, da imam zdaj, dokler se fant ne vrne, idealno priliko, da vse uredim, tako da se lahko potem mirne vesti postavim zase, ko bo treba povedat za fanta (v smislu, saj zaradi njega moje delo nič ne trpi, torej me privat pustita na miru), pa ne naredim nič. Kaj naj???? Čez dan se še nekako pretvarjam, zvečer, ko sem sama, se pa samo jočem in smilim sama sebi in iščem rešitve in se ne najdem. V bistvu vem, da je edina rešitev začeti delat in nadoknaditi vse zaostanke, ampak ne morem začet, nimam energije. Imate mogoče kak nasvet zame? Saj imam eno dobro prijateljico, ki sem ji vse to tudi že povedala, ampak delat namesto mene ona ne more.
Lepo vas pozdravljam!

Pozdravljeni!

Na prvi pogled se zdi, da se največ obremenjujete s starši. Kaj bodo rekli glede dela, glede fanta itd. Zdi se, da imajo močan vpliv na vas. Stari ste 31 let in izbira partnerja je popolnoma vaša odločitev, ne glede na to kaj mislijo starši, jim bo všeč ali ne. Verjetno se veliko ukvarjate s tem kako bo, ko se bodo starši spoznali z njim. In sedaj vas skrbi, da bodo rekli, da vaše delo trpi zaradi njega. Poskusite poiskati vzrok, zakaj ste izgubili motivacijo do dela, se je to pojavilo kar iznenada ali je potekalo postopoma. Naredite si plan dela za vsak dan posebej in mu poskusite slediti. Če so obveznosti zapisane, je lažje imeti pregled in nadzor nad njimi. Poskusite za začetek s takšnimi opravili, ki so bolj prijetna.
Kako se sicer počutite? Doživljate še kakšne druge stiske, ki niso povezane z delom?

Če se želite pogovoriti nas pokličite (01 438 27 60), ali pa nam še kaj napišite.

Lep pozdrav,
Tanja in Bogdan

joj joj ajme ajme ajme BILLY wake up!

mamica in oči sta samo dve osebi. nista tvoja nadzornika in jailkeeperja. meni se zdi, da ne moreš delati zaradi tega ker se toliko sekiraš zaradi staršev in zaradi fanta.
ugotovi kaj hočeš. ali želiš biti srečna z fantom ali nesrečna, ker si preveč senzitivna za potrebe tvojih staršev. pusti starše naj se sami ukvarjajo sami sabo.
poskrbi za delo v službi. tudi če se ti neda. in ne mešaj buzins with pleasure. biznis je biznis fant je pa fant.

New Report

Close