Najdi forum

potrebujem pomoč!

fant me je pustil pred 2 tednoma…po dveh letih….najprej sva bila prijatelja, tu in tam se skupaj, da nama je bilo lazje…danes pa mi je povedal, da ga je vceraj ena osvajala…ker ga to vedno zaslisujem…najprej mi ni hotel povedati…ko pa je zacel, sem vedela tocno sem vedela, vsem, ki to berete vas opozarjam, da se vedno zanasajte na svoj notranji glas(ni boljsega zaveznika)…ampak on me je kot ze 100x preprical, da nimam prav…da med njima ni bilo nic…to verjamem…ampak zenska je prisla do njega…pogovarjala sta se in on temu pravi samo pogovor….in mi ocita, da se zdaj niti pogovarjati vec ne sme…ce je prisla do njega, ji je moral dati nek namig…pogled…vsak se vedno preprica, ce je drug zainteresiran…redkokdo ima tako mocno samozavest, da bi sel do nekoga na blef in ne bi bil razocaran, ce bi ga ta zavrnil…in ona sigurno ni taka…in se priznal mi je, da mu je simpaticna…in potem sem jaz pretiravala in jaz unicila vse s svojimi teorijami…ampak potem izvem mimogrede, da imam prav…da me je spet preprical v nasprotno in spet sem zanikala svoj notranji glas….nikoli vec ne naredim tega nikoli….in zdaj sem tako jezna in razocarana, da se mi mesa….ne vem, kaj naj…v bistvu je tako, da bi naj imela pavzo….in mi je obljubil,da ne bo z nobeno drugo…saj ni bil…rekel je, da je bilo tisto osvajanje vceraj samo hrana za njegov ego, saj vem, da je to res, ampak to ni opravicilo za moje bolecine….ne za ocitke, da sem jaz kriva za ta prepir….zdaj sem se ponizevala…se lepila okrog njega kot pijavka, on pa je samo uzival, ko sem ga se kar naprej obozevala,mu dajala vse kar si je zazelel….popoldan sex z mano….zvecer pa ona…
zdaj bi samo zelela slisati od vas, kaj pravite na to?….in kaj naj naredim, da se bo zacel on plaziti za mano..moram mu malo zbiti ego…ker ima prevelikega….resda….zdaj mi je uspelo ze to, da se je opravicil…ampak meni to ni dovolj…toliko hudega sem prestala zaradi njega, ker ne zna drugim puncam reci ne in se umakniti, ko ga osvajajo, da me nic ne bo odvrnilo od tega, da se mu mascujem…vem, otrocje,…saj to ne bo v stilu( bodi z mano,drugace te bom ubila)…ampak ….vsaka rit na svoj sekret….vse kar naredis drugim hudega, se ti trikrat povrne…prosim pomagajte mi…..ker sem se vedno full zaljubljena v njega in me hitro premami, da bi mu vse oprostila, ker pa se je vedno slabo koncala…zame…on ima mene in se druge…in ce ne bom samo jaz, potem sploh ne bom…ker ne prenesem nezvestobe…kako ga naj vrtim okrog prsta, da se po zacel plazit za mano??
hvala vsem….

Pozdravljena!

Iz vašega pisanja sva razbrala, da vas je fant pred dvema tednoma
zapustil, toda žal ste premalo povedali o tem, kaj se je dogajalo v vajinem
odnosu, zakaj sta se razšla oz. zakaj imata pavzo in kako sta se razumela
pred tem.

Brez teh informacij vam težko karkoli svetujeva. Zdi se, da vajina zveza ni
temeljila na zaupanju in poglavitno vprašanje, ki si ga morate sedaj
zastaviti je, ali si želite nadaljevati odnos z nekom, ki mu ne zaupate in
ki vas je, poleg tega, zapustil?

Zdaj je on na potezi. Če so njegova čustva do vas iskrena in če si še vedno
želi biti z vami, vam bo to tudi sam povedal (brez tega, da bi ga vi vrteli
okrog prsta). V nasprotnem primeru tudi vrtenje okrog prsta ne bo pomagalo –
vajina zveza bo neiskrena in kot taka se bo slej ko prej razdrla, kar vam
bo povzročilo še večjo bolečino.

Lep pozdrav!
Tanja in Bogdan

New Report

Close