Najdi forum

Težave s samim seboj

Pozdravljeni! Stara sem 25 let in pred letom in pol sva se s partnerjem razšla nekako brez razloga, inela sem burno obdobje, nakopičile so se stvari in sem videla da tako ne gre naprej, rešitev sem takrat videla le v tem da se ene “težave” rešim in sem želela razhod. Po pol leta sem začela dvomiti v svojo odločitev da je bil razhod pravi izhod v tisti situaciji. Zaradi določebih težav sem začela jemati tudi zdravilo derivata vitamina A, ki pa močno vpliva na psiho, med jemanjem teh tablet nisem zaznala ekstra stranskih ucinkov oz sem mislila da bodo izveneli. V zadnje pol leta, ko ne jemlem več teh zdravil, pa gre moje počutje se samo navzdol. Vsak dan sem bolj depresivna, ni mi do stvari ki sem jih prej z veseljem opravljala, ni mi do druženja (z družbo smo se razšli in so me zaradi alužbe in okoliscin nekako odstavili tako da prave druzbe nimam vec) ne zmorem opravljati osnovnih stvari ki sem jih prej pocela z veseljem. Dvomim v vsako svojo odlocitev saj se mi zdi da je odlocitev glede partnerja bila napacna in da gre od takrat dalje vse navzdol. Zdibse mi da me v zivljenju nic vec ne veseli, da nisem vec zmozna srecnega zivljenja… Ne vem na koga se naj obrnem in kje ter kako naj iščem pomoč saj ne zmorem več… Jokajoča vsak dan, znervira me vsaka melankost in me spravi iz tira, enostavnobne vidim izhoda

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Glede na to, da ne moreš rešit tezav sama, ti svetujem strokovno pomoč (psiholog). Prvi korak je priznanje, da imaš tezavo in drugi je de se s tem soočiš.

V bistvo imaš neke vrste zlomljeno srce, se pravi tezava ni zdravsvena ampak psihična. S tem so povezani dvomi, zalost, depresija, prevelika nihanja v razpolozenju itd.

Zdravila so začasna rešitev dan dva, ali prava rešitev je strokovna pomoč ter da se soočiš s tezavami potegneš črto in greš naprej.

Kontaktiri Barbko spruk poisci jo na fb je zelo dobra in je bila tudi sama v isti situaciji…poisci tud kak njej posnetek na youtubu …zacni delat na sebi je veliko knjig ….

New Report

Close