Najdi forum

Burek, kebab, hamburger

Kako naj se odvadim jesti burek, kebab in hamburger, ker mi škoduje?


Preprosto ga ne kupiš. Greš mimo. Prepričuj se, da si močnejši od enega bureka. Predstavljaj si, kako dobro se boš počutil, ko boš zmagal nad eno željo. Spij kozarec vode. Ni pa to lahko. Kake tri mesece traja, da upiranje postane lažje, nikoli se ne odvadiš čisto. Dovoliš si, da enkrat tedensko poješ prepovedano stvar. Kasneje si dovoliš redkeje, npr. na dva tedna.

Kaj točno ti pa škodi?

Iz naše pekarne skutni in pizza burek (mesni sploh), omaka in meso v kebabu v hamburgerju pa pleskavica. Ali dajo kakšen strup v tisti burek v pekarni? Vedno me boli trebuh, če jem omenjene jedi. Pizza je v redu. Burek je v redu, če ga kupim v trgovini svežega (Mercator, Žito, Hofer itd.).

nova
Uredništvo priporoča

Tudi hot dog mi škoduje oziroma hrenovka v njem. Včeraj sem ga jedel in ni bil dober.

Glede čevapčičev. Danes sem jih kupil v Lidlu in sem se skoraj zastrupil. Nikoli več ne grem v omenjeno trgovino. Mesarija v našem kraju tudi prodaja pokvarjeno meso. Čevapčiči so dobri samo iz mesnice (pripravljeni) v Mercator centru. Nikoli več ne kupim zamrznjenega mesa v nobeni trgovini.

Tudi čevapčiči iz Mercator mesnice (pripravljeni) niso v redu in mi škodujejo. Od danes naprej jem samo še čevapčiče na žaru.

Sedaj sem prepričan, da mi burek iz pekarne v našem kraju škoduje. Takoj me je začel boleti trebuh, ko sem ga pojedel. Zadnjič sem kupil kebab v isti pekarni in mi je tudi škodoval.

Nikoli več ne kupim bureka sploh pa ne kebaba v naši pekarni. Vedno me boli trebuh.

Objava čaka odobritev

New Report

Close