Najdi forum

Antidepresivi pike pred očmi

Jaz jemljem antidepresiv Asentra in imam črne pike pred očmi. Ne vem, kaj naj naredim, ker to mi povzroča tudi Paroxat. In antipsihotik Solian.

Spoštovani,

Posvetujte se z zdravnikom oziroma psihiatrom, ki vam je zdravilo predpisal. Verjetno po telefonu glede na aktualno situacijo.
Vse dobro, lp, Bernarda

Hvala za odgovor. Čist sem že na dnu… Zdravnica nič ne naredi. S pikami se matram že 2 leti. Sploh ne morem hodit. Sem samo notri. Ne samo zaradi epidemije… Ne vem več, kaj naredit. Zdravnica mi ne pomaga. Sem že mislila v bolnico it. Ampak se bojim, da mi bodo Rivotril ukinili. Prosim Vas za odgovor… In pomoč. Pike se pojavijo okrog poldne. Ta prve tri ure, ko vzamem tablete (Solian, Rivotril, Asentra), ne vidim pik, tudi če hodim daleč. Opoldne pa že čez tri minute, ko hodim. Včasih tudi v mirovanju. Od česa to pride? Hvala Vam za odgovor. Zelo sem bila vesela.
Lep pozdrav. <3

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani,

kot že rečeno, je to vprašanje za zdravnika ali farmacevta. So te pikice pred očmi navedene kot stranski učinek zdravila? Kako to, da v vsem tem času ni prišlo do zamenjave zdravila? Vsekakor upam, da težavo čimprej ugodno rešite!
Vse dobro, lp,
Bernarda

New Report

Close